Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogy reagálnál, ha megtudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy reagálnál, ha megtudnád hogy a párod tárkereső oldalra regisztrált?

Figyelt kérdés

Pasik és csajok alkalmazásról van szó. Igazából nem tudom pontosan milyen ez az alkalmazás és nem is érdekel.

Ugy bukott le, hogy megkért nézzem meg az emailjeit, mert nem volt net közelbe és sürgős volt a dolog. Megláttam, hogy onnan kapott értesítést..mégpedig, hogy egyezése van egy nővel. (Ezt se pontosan tudom mit takar, de nagy valószínűséggel tetszenek egymásnak)

Nagyon kiakadtam, nagyon haragudtam rá, megalázottnak éreztem magam. Miért keres párt, ha itt vagyok neki én? Elmondása szerint imád és soha senki más nem kellene neki.

Számom kértem rajta az egészet és mintha fel se fogná, hogy nagyon megbántott. Annyit mondott, már nagyon régen regisztrálta magát néha felnéz és szórakozás gyanánt jelölte vissza a csajt. Semmi csajozós vagy ismerkedős szándéka nem volt. ÉS még azt is megkaptam hogy túlreagáltam az egészet, soha nem csalna meg. Ez meg csak netes szórakozás. Nem találkozna semilyen nővel, nem is érdekli más.

És még elvárná, hogy ezt higyjem is el neki.

(2 éve vagyunk együtt)

Mit tennétek a helyemben? Mit gondoltok a szituációról?


2011. dec. 10. 23:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Lehet teljes mértékben igazad van. Eddig is gondjaim voltak az érzelmi intelligenciájával, de most már egyre biztosabb vagyok benne, hogy érzelmi analfabéta és elpocsékoltam rá 2 évet az életemből.
2011. dec. 11. 00:14
 12/24 anonim ***** válasza:
Egyebkent erdekelne, mit ir a reglapjan.... az e-mail-fiokjaban biztos benn van a regisztrációs mail is, onnan megtudod, melyik a reglapja! Most mar a bizalomnak annyi, még ezt az egyet el akarnam olvasni, hogy mégis mennyiben egyezik az adatlapjanak tartama avval, amit Neked összehablatyolt!
2011. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Rámentem, hogy meg akarom nézni és facebook jött ki, hogy elfogadom-e a pasik és csajok alkalmazást. És itt hagytam a dolgot.

De az még érdekelne, ha az volt a mailbe, hogy egyezése van xy-al nézze meg pasik csajokon.

Abból nem lehet tudni, hogy ő nyomott-e először tetsziket vagy pedig a csaj???

2011. dec. 11. 00:19
 14/24 anonim ***** válasza:

2éve vagytok együtt, szóval ismerheted annyira, hogy mikor mond igazat és mikor hazudik. Ha eddig megbíztál benne, akkor most se tegyél másképp.

Illetve, ha meg akart volna csalni, akkor nem kért volna meg hogy nézd meg a leveleit (hisz nagy lenne a lebukásveszély)

Szóval kérd meg, hogy törölje le az alkalmazást, mert számodra ez megalázó. Ha nem törli, akkor aggódj szerintem.

De emiatt szakítani nem érdemes, beszéljétek meg.

28/n

2011. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Jaj, AZ a Csajok es Pasik? Az a WIW-be is be van integralva, nekem is kuldi a hireket, pedig el sem fogadtam a megujitott alkalmazast!... Ehhez meg kell adni szemelyes adatokat, es azt mar nem akartam regisztralni!

Akkor nem is használja igazabol!.....?

2011. dec. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Én már nem értek semmit!

"Igazából használni?" Azt mondja néha felnéz, ha facebookon van mert kap értesítéseket és vissza jelölget, ha olyan kedve van.

De arra még továbbra sincs mentsége, hogy miért regisztrált? Miért nem törölte magát, ha egyszer kacsolatban él? És miért jelölget vissza vadidegen nőket akik nyilvánvalóan ismerkedni akarnak.?!

2011. dec. 11. 00:31
 17/24 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetertek Veled!

Csak szoget utott a fejembe, hogy el akarta Veled fogadtatni az alkalmazást, pedig az ő regjével akartál belépni.

2011. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A pasik és csajok nem egy társkereső, hanem egy alkalmazás, ahova az ember egyszer felregisztrál és soha többet nem tud le, csak nagyon bonyolult módon, amihez általában az embernek nincs kedve, türelme. Annak aki viszont használja, ha nő random feljön száz férfi, ha férfi random feljön száz nő, Ő meg összevissza kattintgat, hogy ez tetszik, nem tetszik, erről értesítő email jön és visszakattinthatsz, hogy " visszaküldöm ". Szerintem ez semmi, persze rosszul esne, hogy visszakattintgat, megkérném, hogy ne kattintson többet, ennyi.
2011. dec. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
És elmondom még egyszer, nyomatékosan, hogy itt senki nem keres párt, mindenki csak unatkozik, szerintem a párod a demotiválót is " tetszik " -eli.
2011. dec. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én is kiadnám az útját, ha társkeresőre regisztrálna, de ez a Csajok és Pasik más. Ez egy iwiw-es alkalmazás, amire rákattintott, ez így semmit nem jelent, és nehéz megszabadulni tőle.

Ha vaj lenne a fején, akkor nem engedne be a postafiókjába.

2011. dec. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!