Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal? Nem kellek már neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Nem kellek már neki? MI a fene van? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
1év 8 hónapja vagyunk együtt. Sajnos engem zavar,h 2 csaj osztálytársával folyton a kocsmában lógnak. Főleg az egyik lány miatt. Sokat lógnak együtt, most pedig elhívott engem a szalagavatója utáni bulira és eléggé furán viselkedett a lány. Megkérdezte,h mióta vagyunk együtt és kiakadt utána. Ki kellett mennie. Aztán láttam a pasimon is,h ki akadt. Nem értem ezt.Kérdeztem tőle,de semmi választ nem kaptam.Felhívtam ki akadva,de semmit nem mondtam a lányról , mégis ő azt kezdte,h nem volt köztük semmi, nem azért írtam facen,h bocsánat,h hamarabb eljöttünk,mert megígértem neki,h vele maradok.Aztán mikor fotózás volt, a csaj lemerevedve bámult rám...Lehet,h csak én kombinálok nem is tudom már.
2011. dec. 11. 07:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah meg kérdeztem tőle,h mi van a csajjal, h tetszik neki? Erre ő már biztos benne ,h nem! Ez most mi?
2011. dec. 11. 07:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekes szituáció.

szerintem biztosan nem csal meg. Vannak minden kapcsolatban hullámvölgyek.Biztosan van benne valami, hogy a csajnak tetszik, de lehet a barátod sem közömbös. De még veled van és nem a másik csajjal. Azzal viszont, ha féltékeny vagy sokat ronthatsz a helyzeten. Idővel a barátodnál is lecseng majd az, ha esetleg tetszik neki ez a másik csaj, csak ne rendezz jelenetet. Legyél a cuki, aranyos, rendes barátnője,mint eddig!

2011. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit érthetletlenül írsz, de asszem a lényeget vágom. Lehetséges, hogy a csaj nem is tudott rólad és azért rökönyödött meg?

Tuti, hogy egyikük részéről legalábbis vonzalom van/volt, mert egyébként minek magyarázkodott volna a pasid? Mindig az kiabál, akinek a háza ég... Mondjuk egy vonzódás önmagában még a világon semmit nem jelent, de azért ez nekem is gyanús lenne, főleg hogy úgy kezdett el magyarázkodni, hogy nem is kérdeztél semmit.

2011. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, h mindenki kiakadt. Mondd meg a srácnak, hogy kiakadás előtt akasszon be neked, aztán akaszd ki.
2011. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!