Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok belőle 'kikeveredni'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok belőle 'kikeveredni'. Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,Ábel akivel még 2 évvel ezelőtt jártam. Ő volt az első szerelmem. Sokkal kisebb nálam, a családom is, leszóltak azért,hogy fiatalabbnak néz ki nálam. Ezt nem tudtam elviselni, már az utcára sem mertem vele kimenni kézenfogva, folyton azon járt az eszem vajon mit gondolnak az emberek. Szakítottam vele... De azután is jóban maradtunk, mindig megbeszéltem vele mindent. Rá 3/4 évre összejöttem egy másik fiúval. Nagyon tetszett, de rájöttem ,hogy még mindig Ábelt szeretem. Visszamentem hozzá. 4 hónapig együtt voltunk nagyon boldog voltam , vicces volt, megértő, a tenyerén hordozott. A külseje miatt viszont mindig szégyeltem, tudom nem szép dolog ez.. Újra szakítottunk. 6 hónapja újra szerelmes lettem azóta tart ez a kapcsolat. Maximálisan meg vagyok elégedve a külsejével, igazából minden rendbe vele. Ahányszor hozzám ér/megcsókol csomószor Ábelt keresem benne. Ábel sokkal jobban megérdemelne, tudom hogy teljesen oda van értem. Minden nap felhív ,hogy 'Hogy vagy Édeske?'. Hétvégén is szinte folyton együtt vagyunk, ő a legjobb barátom. Amikor találkozunk alig bírom ki ,hogy ne csókoljam meg. Mit csináljak? Úgy nyomaszt ez az egész... Tudom ha összejönnénk mindenki azt mondaná 'úr isten, te meg az Ábel!?'. Nem akarok mások véleményére adni, de nem tudom megtenni. Tudom hogyha mostani barátommal szakíttok teljesen összetörne.
2011. dec. 11. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hallod kicsilány, rettentő felszínes vagy. Szakítottál vele mert fiatalabb? Meg hogy megnéznek az utcán?!

Hallod... Szerintem felejtsd el a srácot.

Az a baj, hogy te nem érdemled meg őt. Ilyen felszínes gondolkodással inkább kerüld el...

Szeretett, tenyerén hordozott, becsült és te kidobtad azért már mások ezt meg azt mondták.

Olvasd vissza amit írtál és mélységesen szégyeld el magad.


Pont tegnap volt a discovery-n egy házaspár. A férfi 30 évvel fiatalabb volt a nőnél.

Na az már durva! Megszólták őket meg minden és még ők csináltak viccet a dologból...



"Tudom ha összejönnénk mindenki azt mondaná 'úr isten, te meg az Ábel!?'. Nem akarok mások véleményére adni, de nem tudom megtenni." Ez egy remek paradoxon.

Gyakorlatilag azzal áltatod magad, hogy nem figyelsz a körülötted lévőkre, de a valóságban más nem is nagyon számít neked...


Tényleg szégyelld magad... Nem tudok ehhez mást hozzáfűzni.



21F

2011. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szégyellheted magadat! Azért szakítani egy sráccal, mert fiatalabbnak néz ki nálad, meg egyáltalán minek kell az olyan emberek véleményére adni, akik nem néznék jó szemmel? Senkinek semmi köze hozzá! Szeretitek egymást és csak ez számít! Nem az hogy a szülők, vagy az emberek mit gondolnak. Szerintem ezen el kellene gondolkoznod, és belátni hogy mekkora ostobaságot csináltál!
2011. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jójó többször már ne osszatok ki! Belátom ,h mit csinátam azért is irtam hogy nyomaszt ez az egész...
2011. dec. 13. 05:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fiatalabb csak annak néz ki, alacsonyabb nálam
2011. dec. 13. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!