Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti már mindent feladok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti már mindent feladok azért hogy jó külsejű helyes pasival büszkélkedhessetek? Még a méltóságotokat is? (info alul. )

Figyelt kérdés
Haverom egy 21 éves tipikus cuki-pofa fiú. A barátnője 18 éves. Tavaly a balatonon történt olyan, hogy kb 8-an ültünk egy asztalnál, a haverom flörtölt erősen egy másik csajjal mikor ott volt a bnője is, és amikor a csaj ment a pulthoz, ő utána ment és smároltak. Mindenki őket nézte az asztalnál, hogy 3 méterre tőle csalja meg a bnőjét, a kis ribi meg tetette, hogy nem veszi észre. És aztán semmi, mintha meg sem történt volna. És nem ez volt az első megcsalása, azóta is vele van, pedig újabb 6 megcsalás esetről tudok. Egyszerűen leszarja, hogy megalázza, csak hízik a mája hogy jó pasija van és gondolom büszke vele megjelenni a bnői előtt. Annyira idegesít a kis r*banc. Ti meddig mennétek el egy helyes pasiért?
2011. dec. 9. 23:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Komoly, hogy igaz ez a történet? Létezik ilyen?
2011. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
idáig biztos nem, akkor sem ha nagyon szerelmes vagyok.
2011. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Én semeddig nem mennék érte. Jöjjön ő értem :)

Komolyra fordítva ha megcsal a párom aki helyes kidobom.

És ha megcsal a párom akit a világon a legjobban szeretek, kidobom. Én ezt egyetlen pasinak sem nézném el.

20/L

2011. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%

a barátod egy tapló, de te a barátnőjét mondod el mindennek?:D

azt hiszem veled is gondok vannak

majd megunja, és otthagyja

kérdezd meg miért van vele, ha tud róla

lehet pl. h szereti...

2011. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
jézusom...
2011. dec. 9. 23:18
 6/29 anonim ***** válasza:
4%
Ha jó a pasi akkor miért ne? Szeretem ha más lányoknak is tetszik a pasim. Persze azért ne másszon rá minden ribire.
2011. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is volt egy ilyen szobatársnőm, volt egy aranyos nagyon szépfiú külsejű pasija, aki miden héten megcsalta őt. Minden este az ajtónk előtt rendezett jelenetet a szobatársam, hogy miért csalta meg a pasi. Kb egy év alatt 10 szer szakítottak és 10 szer jöttek össze. Ha helyes a pasi, akkor a lányok elnézőek. Ez a világ rendje.
2011. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Tényleg csak ez számít? Hogy helyes legyen és semmi más? Engem ha megcsalna a bnőm, dobnám a f*aszba, akkor is ha jó csaj, akkor is ha szerelmes vagyok belé, mert megalázó.
2011. dec. 9. 23:34
 9/29 anonim ***** válasza:

az ilyen srácoknak ilyen csajt kívánok. acélbetétes bakancsostól.


http://www.youtube.com/watch?v=rX6Xm0zfQ5E

2011. dec. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
kedves kérdező nem kell a gyökerekkel foglalkozni :)
2011. dec. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!