Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van alapja annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van alapja annak a megfigyelésemnek, hogy az átlagosan szép lányok sokkal jobban válogatnak és elutasítóbbak mint a nagyon szép lányok?

Figyelt kérdés
Volt többször olyan, hogy az átlagosan szép lányok sokkal hidegebbek és visszautasítóbbak mint a nagyon szép lányok. Mert a nagyon szépekhez nem nagyon mernek odamenni a pasik ezért ha odamegy valaki akkor sokszor teljesen jól el lehet velük beszélgetni és nyitottabbak egy párkapcsolatra. Még a kevésbé szép lányokhoz egy buliban sokkal több pasi odamegy és ezáltal sokkal jobban válogatnak is. Persze itt is van kivétel, de most nagy általánosságról beszélek. Van alapja ennek?
2011. dec. 11. 19:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért mert a pasid félt tőled, nem hiszem, hogy mindenki más így tett volna... Épp azt magyarázom, hogy nem lehet általánosítani, mert nem mindenkinek te vagy a legjobb nő a világon.
2011. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én ezt egy szóval se mondtam, hogy én vagyok a világon a legszebb:D tejóég......sőt....messze nem tartom magam olyan jó nőnek, ahogy a mostani barátom beállítja.....csak elmondtam egy példát, hogy igen, nagyrészt igaza van a kérdezőnek......sokszor kiderült, hogy hozzám nem merned odajönni a normálisabbikja....viszont az idétlen szerencsétlenségek megtalálnak.....bocs h nem vagyok csunya:D:D:D.....bár hozzátenném, extra jó nőnek se tartom magam....:)

23L

2011. dec. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem értetted meg a mondandóm lényegét. Nekem az általánosítással volt bajom, meg azzal, hogy a kérdező egyértelmű kasztokba osztja a nőket, pedig ilyen nem létezik, mivel mindenkinek más jön be. Nem megvétózni akartam azt, hogy szép vagy, én sem vagyok csúnya nő.
2011. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
értem én....de sajnos az általánositásának van alapja....bár ha meg ugy vesszük soha semmit nem általánosithatnánk, mert mindig van más....de! az meg képtelenség:)
2011. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van. Ezert nemis foglalkozok en atlagos lanyokkal, mert az arc nagy de nemtudnak semmit mutatni, a szep meg ha el is utasit legalabb megerte a rizikot:D
2011. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!