Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nem tudom eldönteni, hogy szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt ebből 3 éve együtt lakunk. Már egy fél éve Tőlem 370km re dolgozik és csak hétvégente vagyunk együtt..Elég rossz mert hétvégén is a többi teendőt intézi..

amióta elkezdődött a suli megtetszett az egyik osztálytársam és beszélgettünk msn-en..annyira aranyos..

és olyan lelkiismeret furdalásom van miatta hogy más fiúkkal beszélgetek, csak hát olyan egyedül érzem magam!


Ja és ő az első kapcsolatom!!


2009. okt. 6. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítanod kellene vele.... sokkal jobban lennél szerintem ha valaki olyan állna melletted akivel minden nap együtt tudsz lenni :)
2009. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első kapcsolat vagy nem első kapcsolat egyáltalán nem számít, az számít amit érzel ezt mi úgysem mondhatjuk meg neked! gondolkozz el rajta, h. szeretnéd-e tovább folytatni vele, vagy csak most hullÁm völgyben van a kapcsolatotok, és azért érzed így!

lehet, h. a pároddal is kéne beszélned, mert az sosem árt! ha igazán szeretitek egymást, vagy te őt, akkor egyértelmű a válasz, de ha nem, akkor el kell gondolkoznod rajta, h. megéri-e ez a kApcsolat, h. tovább folytatódjon.


EZT CSAK TI TUDJÁTOK ELDÖNTENI!!!!!!!!

2009. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az az igazság h a barátommal már sokszor próbáltam hangsúlyozom próbáltam erről beszélgetni, de ő mindig fáradt meg már megint hisztis vagy..blablabla

meg ha szakítanék vele mindenki azt mondaná h milyen szemét vagyok..

2009. okt. 6. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen h ki mit mond ha csak azért vagy vele mert szemétnek mondanának akkor az mindenkinek rossz ...és ha nem lehet vele beszélni akkor háát.. kicsit légy eröszakosabb éreztesd vele h ez neked fontos téma és h ezt meg kell oldani
2009. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Feltételezem, nem vagy több 20-nál. A barátod meg tuti idősebb nálad, szóval nem értem mi értelme az egésznek. Ne kössed már le magadat ilyen fiatalon, az senkinek se hozott eddig jót.
2009. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én 18 ő 22
2009. okt. 6. 17:17
 7/7 anonim válasza:
figyelj, ha már elgondolkozol azon, hogy szakíts-e vele, az már réges-régen rossz. ha már nem szereted, vagy csak azért vagy vele, mert sajnálsz szakítani, az csak egyre fájdalmasabb lesz mindkettőtöknek... gondolkozz, és hallgass a szívedre :)
2009. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!