Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van lelkiismeret furdalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van lelkiismeret furdalásom? Tanácsot kérek, Ebbe bele fogok bolondulni.

Figyelt kérdés

Röviden annyiról lenne szó, hogy szakítottam egy férfival aki most az exem. Lassan 3 hónapja nem vagyunk együtt, de néha-néha beszélünk telefonon.


Úgy éreztem, hogy tovább tudtam lépni és kerestem mást. Azóta ha a mostani pasimat megcsókolom vagy akármi történik (szex, séta, mozi) Rosszul érzem magam utána.

Közbe nem jut eszembe a régi, de utána éjszakákat nem tudok aludni!


Most ez mi?? Hogyan verhetem ki a fejemből? Vagy szakítsak az új sráccal és maradjak egy kicsit egyedül?



2011. dec. 12. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell kapcsolatból kapcsolatba ugrani.Társfüggők teszik ezt gyakorta.
2011. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kellett azonnal új pasit keresned? Lehet élni egyedül is. Adnod kellene magadnak időt,egyedül lenni,hogy túl juss az előző kapcsolatodon lelkileg is.
2011. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy éreztem 3 hónap elég idő meggyászolni a kapcsolatot. Egyedül nem volt már jó és a fiút is megkedveltem, de mégis ez a helyzet. Nem értem, komolyan. :(
2011. dec. 12. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Reménykedj,hogy az új pasid nem túl érzékeny,mert ha megtudja ezt ő is......
2011. dec. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Látod Alexa, megérdemelted. Én mindent megtettem neked, szerettelek szívből igazán, de neked mégis a nyálasképű szépfiú kellett (E.N.) Hát most gyötrődj egy kicsit, mert legbelül te is érzed, hogy TE VOLTÁL A HIBÁS, hogy ide jutott a kapcsolatunk. Meg azért is érezheted ezt, mert biztosan eszedbe jut az is, hogy engem mennyire megbántottál ezzel, pedig TE kérdezted az elején, hogy nem csallak-e majd meg. Sajnos visszacsinálni már nem lehet azt, ami megtörtént. Bíztam benned, de te nagyot hibáztál! Még egy olyan srácot nem fogsz találni, mint ÉN! Sajnállak. Szia
2011. dec. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
en is igy vagyok barmit csinalok, de nem szexet mert arra meg nem tudtam koncentralni egyelore, de mindenert buntudatom van ugy erzem el kell mondjam neki, mintha valami rosszat tennek ellene
2011. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok
2011. dec. 15. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!