Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csúnya dolog tőlem?

Figyelt kérdés
Rossz dolog úgy chatelni egy pasival, hogy megbeszéljük a legelején, hogy nem akarunk semmit egymástól, nem is tudjuk ki a másik és hol lakik (nem is akarjuk), de nekem vőlegényem van? Ezt is tudja a másik fél is (mármint az ismeretlen). Főként szexuális jellegű dolgokról van szó, de csak tanácsok meg ilyesmi. A vőlegényemnek csak azért nem mondanám el, hogy ne izguljon, tényleg semmi egyebet nem akarok.
2011. dec. 12. 23:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
hat de te csinalod, nem a parod.. nyugi..
2011. dec. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
nem csinaltal semmi rosszat.. miről megy a duma?
2011. dec. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem csinálsz semmi rosszat?A vőlegénynek szerintem más lenne az igazi véleménye,amit tán magában tart.
2011. dec. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kimondtad a lényeget: fordított esetben neked rosszul esne. Akkor meg...? Elvárás van, de cserébe nem nyújtasz semmit?
2011. dec. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
de mi lenne? beszélget vkivel.. bezzeg ha a pasi csinálná akkor a lány lenne a hisztis p.csa, akit ott kell hagyni :S ne mááááár..
2011. dec. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#15-ös, én nő vagyok, szóval nem amiatt állok így hozzá.

És nem azt mondom, hogy rossz az, amit csinál, csak arról, hogy ha elvárásokat fogalmazok meg a párommal szemben, akkor ez legyen már kölcsönös.

2011. dec. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre mindenki a saját érzései szerint válaszol, nálam ez tulmegy az elfogadható határon,ha én lennék a völegényed, és megtudnám, simán szakitóok lenne, de ha a tudtommal történne, és tényleg csak annyi, amit leirtál egyáltalán nem zavarna.
2011. dec. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
valahol nem etikus..de amig a masik nem tudja addig nem baj..de meddig akrod ezt csinalni..aztan majd egy napon ki tudja hova fajul a dolog... meg avegen te fogod ittt ezen az oldalon megkerdezni hogy nehany artatlan odo csepp kerult az arcomra de nem a volegenyemtol baj-e? Na ez egy ilyen fura dolog nem erdemes ebbe bele menni mert ha ez izgat es egy vad idegn emberrel kitargyalod a privat dolgaidat akkor azert elegge santa kezd lenni..szerintem persze lehet hogy en vagyok maradi es konzervativ...dejavitson ki valki ha rosszul latoma dolgot...
2011. dec. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
szerintem eléggé csúnya! a vőlegényed előtt nem szabadna titkolózni! vagy azt kéne csinálni, hogy vele beszéled meg azokat a dolgokat, vagy pedig engedélyt kérsz hogy szeretnél csakis kizárólag csetelni egy idegen férfival.
2011. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
77%

Istenem!


Tudod mit!

Ha egy szép napon,megtudod hogy a párod egy nővel chatelget,

szexuális témájú dolgokról,ugye tudod h teljesen joga lesz hozzá h ezt tegye,és neked egy szavad sem lehet hozzá,mert tuti felhozza majd h te is csináltad,ami nagyon is jogos még szép h én is felhozznám.

"Te is ezt csináltad,szóval hallgass!"


ismerős

volt barátommal is így volt

megismerkedtem egy sráccal neten,zavarta,de nem szólt,aztán ő is elkezdett beszélgetni egy csajjal,majd mikor engem is zavart,és szóltam így szólt!

"én se szóltam neked,úgyhogy ha idegesít ne nézd!"

2011. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!