Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondoltok rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Utálom a discokat és az egyéb "szórakozóhelyeket". Viszont moziba, színházba szívesen elmegyek. (vagy bárhová, ahol normális zene szól)

Nem járok kocsmázni, részeg sem voltam soha. A jófajta vörösbort szeretem, de csak mértékkel.

Bármilyen számot képes vagyok megjegyezni, a telefonszámokat csak illendőségből írom fel.

Imádom a régi, keleti autókat. Nem vágyom a legújabb Audira. Állandóan "régi" zenéket hallgatok: Rod Steward, ABBA, Boney M, Zorán, Presser Gábor, Demjén, Madonna, Mike Oldfield, Bikini.


Úgy érzem magam, mint aki a Holdról jött :D amúgy mennyi idősnek gondoltok?


2011. dec. 13. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40 éves sznob arisztokrata...
2011. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16-17 éves lehetsz:)
2011. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
16 éves lehetsz nem több mert még mindig a gyakorikérdéseken kérdezgeted a lányokat h mit gondolnak rólad felnőtt fejjel ilyet nem csinál az ember !
2011. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
talán 15, és édesanyád szoknyája mellett ülsz egész nap
2011. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szamóca.. ***** válasza:

hát a sznob szó nekem is beugrott, úgyhogy van benne valami...

nekem még a b.zi jutott eszembe, de ilyet nem írhatok mert gonosznak találtok...

2011. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Reális véleményt lányoktól csak fénykép alapján kapnál.
2011. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem jársz szórakozóhelyre: kissé antiszociális vagy, talán nincsenek haverjaid, valószínű nem vagy egy izmos macsó.


Mozi, színházba szivesen elmész: azaz évente egyszer odatévedsz... de mivel nincsenek haverjaid ez se túl vonzó számodra. A haverok ugyanis inkább drogoznak meg piálnak.


Sosem voltál részeg: fiatal vagy és még nem éltél igazán. Az hogy az ember néha berúgik még nem vesz el a "műveltségéből", javaslom próbáld ki, átformálja majd a világképed.


Számmegjegyzés: kissé kocka lehetsz, számítógépguru. Nem túl sok beszédtémád lehet, ami nem valami vonzó egy lány számára.


Régi keleti autók, régi zenék: leragadtál a múltban, nem tekintesz a jövőbe. Maradi vagy, nem vagy újító, kezdeményező jellem. Ez sem túl vonzó tulajdonság.


Összességében szerintem nem vagy több 20-nál és nem a Holdról jöttél csak egy kisebb faluból, ami nem kínál neked perspektívát a kibontakozáshoz.

2011. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szamóca.. ***** válasza:
nana. a lányoknak nagyon fontosa külső, de nem csak az számít. akármilyen jól nézhet ki felőlem, ha ilyen sznob szerencsétlen, hogy egy 10 soros önjellemzésnél közli hogy hát ő megjegyzi a számot csak illendőségből írja fel, és még demjént hallgat, akkor sem kéne. :D
2011. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Szerintem rendben van a srác. Én személy szerint nem hajtanám el, én az ilyen fiúkat részesítem előnyben.
2011. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem elmúlt 20 éves... ahogyan én is.

Hasonlóak vagyunk, megértem az érzéseit. Én általában úgy fogalmazok, hogy "rossz századba születtem".

23/L

2011. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!