Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem akarok ódákat zengeni magamról: egy átlagos, vékony alkatú srác vagyok. Sem nem nézek ki túl jól, sem nem vagyok túl okos. Néhányan biztatnak, de nem áltatom magam azzal, hogy okom lenne elszállni magamtól :) Nem járok a legjobb ruhákban, főleg pénz híján. Szeretek főzni, mások szerint valamicskét tudok is.


Nem vagyok tehetséges író vagy festő, bár sokat olvasok választékos témákban, és érdekelnek a művészetek is, a magam eszéhez mérten. :) A kreativitás ugyanakkor lételemem és lenyűgöz, bár a magam részéről főként a programozás során élem meg. Talán nem hangzik túl izgalmasnak, a programozás mégis lehetőséget ad egyfajta önmegvalósításra, a maga módján. Ez a munka egyszer mély csend - máskor pedig igenis színes, intenzív és áradó.


A kreativitásnál jobban csak egy dolog érdekel: az emberek. Elképesztő milyen színesek tudtak lenni az emberek, olykor pedig mégis milyen szürkék. Igyekszem kedves lenni, melynek eredménye, hogy velem is kedvesek olykor. Mindenki azt kapja, amit ad, ezért megéri sokat adni :)


Mindeddig még nem talált rám a szerelem, és én sem találtam rá a lányra, aki iránt ilyet érezhetnék. Természetesen ez az én hibám, mert nem teszek túl nagy erőfeszítéseket az ismerkedésre. Ami egy lányban vonz, az az, ha valaki érdeklődő a világ irányt, ugyanakkor önmagáról is szeret beszélni. Elbűvöl a kreatív és áradó művészi szellemű egyéniség. Egyaránt vonz a szenvedély és a béke. :)


18F


2011. nov. 6. 00:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
4%
ők nem tudnak gondolkodni..
2011. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
ma 00:14 Nem értelek.. Kik nem tudnak gondolkodni? Kifejtenéd?
2011. nov. 6. 00:17
 3/37 A kérdező kommentje:
ma 00:14 Ha arra gondolsz, hogy a lányok nem tudnak gondolkodni, akkor - nem akarok semmi csúnyát mondani - de szerintem igen nagy butaságot mondasz. Ismerek lányokat, akik sokkal okosabbak, mint én. Sőt, ki merem jelenteni: a lányok okosak. Téged nem ejt ámulatba, ahogyan a világot megértik? Sokkal fejlettebbek az érzékeik és az érzelmeik is. Nem csak hogy fejlettebbek, de képesek velük jobban átélni más állapotát.
2011. nov. 6. 00:22
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból azt vettem le, hogy egy kicsit furi vagy, mintha lenne egy külön világod. Érdekes nagyon. De persze ezt így nem tudom megmondani, nem látlak, nem ismerlek..:) De nagyon rendesnek tűnsz és legfőképp értelmesnek. Ha ezek mellé van elég bátorságod és önbizalmad akkor semmi baj nincs veled. Én ezt gondolom..:)
2011. nov. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Talán furi vagyok, de mindenkinek van egy saját világa :)


Tisztában vagyok vele, hogy vannak értékeim is, amit az emberek nagy ritkán tudtomra is adnak, ugyanakkor az önbizalommal akadnak problémáim. Nah, de nem baj a problémák azért vannak, hogy megoldjuk :) Meg is lesznek oldva, de azért mégis egy kicsit elcseszett vagyok, ha 18 évesen nem jutottam el oda, hogy szerelemes legyek.

2011. nov. 6. 00:38
 6/37 anonim ***** válasza:

Nyugi majd eljön az az idő is..:) Én is 18 éves vagyok, engem se hozott össze a sors olyannal akibe szerelmes lennék..és nem csak mi ketten vagyunk így biztosan..:)

Önbizalmad meg legyen, mert az az egyik legfontosabb. Mi miatt van gondod vele?

2011. nov. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Privátban szívesen beszélek róla, de itt nem mert az nyilván eléggé befolyásolná a többi választ. Meg ez az önbizalom olyan dolog, amit sokszor maga sem ért az ember. Sok dolog akkor esik le, ha beszélünk róla. :)
2011. nov. 6. 00:55
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

18 vagy, ez még nem a világ vége.. :)

Különben ritka az ilyen normális 18 éves srác...


16/L

2011. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

tudsz róla, hogy néhány lány hozzád hasonló fiúról álmodozik?

Szerény vagy, meg van a magad világa, amit a lány felfedezhet. Tényleg érdekes embernek tűnsz, nem tömeggyártmánynak. Máshogy látod a világot, mint az átlag, figyeled az embereket, és a lelküket keresed, látod, és nem a felszínes semmit. Eljut hozzád egy csomó minden, amit mások még meg se látnak. (legalábbis nekem így tűnik a leírásod és a fogalmazásmódod alapján)

"érdeklődő a világ irányt, ugyanakkor önmagáról is szeret beszélni. Elbűvöl a kreatív és áradó művészi szellemű egyéniség. Egyaránt vonz a szenvedély és a béke."

Ha egyszer felnövök, én is ilyen szeretnék lenni! =)

ja, és legyen önbizalmad, mert kissé kellemetlen, ha majd összefutsz egy ilyen lánnyal, beleszeretsz, majd attól félsz, h. nem leszel elég jó neki...

2011. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Furi?

Egy ilyen pasi tökéletes.Persze annak aki nem szeret gondolkozni és inkább bulikban issza/füvezi el az agyát annak más a véleménye.Bár sokan nem értik a művész típusokat,mert változékony a véleményük és a hangulatuk,és hát igen a látásmóduk is más...

És tetszik hogy mersz és tudsz is gondolkozni. :)

2011. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!