Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom, megbocsáss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Slando kérdése:

Megcsalt a barátom, megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

Elég viharos volt a köztünk levő barátság/viszony, mire úgy döntöttünk, hogy járunk. Mindketten őszintén szerelmesek voltunk. Ezután én hosszabb időre (fél évre) külföldre kényszerültem menni, erről ő tudott, amikor úgy döntött, hogy legyünk egy pár. Ez alatt az időszak alatt egy fesztiválon összeszedett egy külföldi lányt, felment a hotelszobájába, utána még hetekig bensőséges levelezést folytattak. Én olvastam ezeket a leveleket, így szereztem tudomádt s történetről. Előtte is gyanakodtam, rákérdeztem, de letagadta.

Most meggyőződése, hogy én velem akarja leélni az életét, többet nem lesz ilyen, blabla. Tudom, hogy komolyan gondolja, de nem tudom, hogy én magam át tudok -e lépni ezen. Tudtok valamit tanácsolni?


2011. dec. 13. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem egészen értettem. Már együtt voltatok, amikor elutaztál?
2011. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igen, együtt voltunk, különben persze nem nyilvánulna megcsalásnak az eset.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. dec. 13. 23:00
 13/18 anonim ***** válasza:
én biztos nem bocsájtanék meg,akármit is mond a másik fél,semmi sem garantálhatja, hogy nem csinálja meg ismét
2011. dec. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én biztos nem bocsátanék meg neki, de fájna, és visszasírnám ... Ha csak megcsalt volna, azt még elhiszem, hogy szívből megbánta, de mivel utána is folytatta a levelekkel, így nem hiszem...

Ha magától bevallotta volna, esetleg nem tagadta volna le, akkor még meggondolnám.

Az meg, hogy soha többet nem lesz ilyen, az miben garantált? Valószínű, hogy nem követné el még egyszer azt a hibát, hogy "nyomokat hagy". Szerintem még biztos fiatal vagy, lesz még olyan barátod, akinek tényleg mindene te leszel, és nem csalna meg soha... Aki fél, hogy elveszíthet, blabla :)

2011. dec. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha nem nyílvánulna megcsalásnak akkor mi volt? Ne haragudj, de aki más nővel tart kapcsolat ami lefekvéssel járt és csókkal az az. Nem sírna, ha nem tette meg! Kidobottnak rosszabb lenni mint kidobni valakit. Mint írtam ez tipikus megcsalási eset:) De ahogy azt is írtam, hogy te döntöd el mi lesz látom meg is van. Én nem szoritok hozzá, mert felesleges. Nincs kivételes megcsalás eset, ezért tartom feleslegesnek. Egyesek szeretnének bízni és esélyt adni, hát..... Egy megcsalás se azért történik, mert szereti a párját. Ha nem is fog megcsalni ezután, mert tegyük fel fél ezek után akkor se lesz jobb. Miért? Mert már nem szerelem:) Megbocsátás után vagy ismét félre fog lépni meg ezzel nem is szeret vagy egy tárgy leszel neki mivel nem szeret. Ha szeret nem csalt volna meg és ő megmutatta már a foga fehérjét. Megbocsáthatsz neki, de ez nem egy film ami happy end-el kell végződnie. A történet pörögni fog tovább.
2011. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, ha egy pasi ír itt arról h a barátnője megcsalat és most mit tegyen, akkor rögtön megindul a nyilvános megkövezés, a "dobd ki a szukát!" a legfinomabbak közé sorolható a megnyilvánulások közül; bezzeg fordított esetben teljesen más, itt mindenki mondja h 2. esély is van, meg h jaj, drukkolunk nektek, még akkor is ha nem egyszeri dugásról volt szó hanem mint láthattuk, egy hosszabb viszonyról.

-.-"

legyünk akkor igazságosak emberek. dobd ki a szemétládát!

2011. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
*megcsalta, bocs
2011. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megcsalt,megcsal többször is.Dobd ki,mint macskát sz..ni!
2011. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!