Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel nagynjól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagynjól kijövünk de van barátja és lehet hogy értem elhagyná! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerintetek nagy bunkóság lenne a barátja jó hozzá és valószínüleg szereti is és nemakarom ezmiatt szétszakítani őket! de lehet hogy a csaj érez valamit irántam ánis iránta és minden este sokat beszélgetünk hogy mit csinálnék vele ha szingli lenne meg hogy csábítanám el meg ő hogy csábítana el! de viszont tudom milyen rossz az ha valakit elhagynak másért!
2011. dec. 14. 00:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én már csak azért se csábítanék el valakit a párja mellől (hiába szereti hiába nem) mert akk ugyanazt megteheti velem is akármikor

Viszont szerintem ha valakit nehezen kapsz meg még szingliként is az jóval nagyobb esetben marad veled akárhányan csapják neki a szelet.

Megkérdezheted hogy áll a barátjával, de én nem flörtölgetnék vele, hogyan csábítanám el.

Lehet, hogy nem érez irántad semmit, csak tetszik neki, hogy valaki udvarol a barátja mellett (de a részleteket nem ismerem :P)

2011. dec. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
bunkó dolognak tartom valakinek a barátnőjét/barátját elcsábítani, de hogy erről ki mit gondol azt döntse el saját maga, én nem tudnám megtenni, esetleg ha már szakítottak
2011. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Vicky28 válasza:
Szerintem a csaj döntsön, és tőrődjetek bele a válaszba!
2011. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Katie2000 válasza:
A lany baratja a baratod?Ha szerelmes beled szted elhagyna a baratjat?sztem igen.ha boldog a fiu mellett akk sztem ne probald szet szkitani oket. nehez lesz hidd el ebbe belenyugodni.Dehat ha ti vagy tok egymasnak a nagy "O"-k akk tuti osszejottok.ha nem akk meg nem o a nagy o.
2011. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!