Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok a mostani fiatal lányokról?

Figyelt kérdés

Most hogy egyedül lettem egy két éves kapcsolat után, ( a drágalátos barátnőm otthagyott, mert mint kiderült animefigurákra jobban gerjed.. azért ennyire ronda nem vagyok :) ) végignéztem a suliban a mostani lányokon. Lesújtó, plázacicák, iszom-dugom bandák mindenhol. A legtöbbet, ha megszólítod, legalábbis lekezel, leszólogat (mert ugye ő a nagylány, aki pózolt a hétvégi buliban). Jópofa kis humoros lánykák már nincsenek is? Előrebocsátom, nem társadalmi elemzés volt a tervem a kérdéssel, puszta kíváncsiság. Csak az én környékem ilyen, vagy másfele mások a tapasztalatok?


16/F


2011. aug. 31. 20:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez így általánosságban az egész világról elmondható, nem csak a te környékedre jellemző.
2011. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Osztom, sajnos ez erre felé is így megy. Nagyon be vannak maguktól állva ezek a kislányok.


Ki kéne küldeni őket dolgozni jó rendesen és akkor másként értékelnék azt, amit anyuci-apuci a kis seggük alá megvesz.

2011. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

nem csak feléd ilyeneket a csajok

múltkor barátnőmmel ültünk a padon és volt időnk nézegetni az embereket...minden második lány úgy nézett ki mint egy igazi ri*anc ._.

15/l

2011. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Sajnos 90%-uk kurv@ !
2011. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Igen,a legtöbb lány ilyen ezen a környéken is(Gödöllő felé).Mondjuk én is lány vagyok,de nem olyan plázacica mint ők. :D
2011. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

20:13

Így is van.


Azért kíváncsi lennék, hány olyan korombeli van aki szereti az Irigy Hónalj Mirigyet, Republicot, KFT-t, Lart Pour Lart-ot, az igényes zenét, a jó humoristákat, és nem az a lényeg neki, hogy éppen iphone-al villogjon, vagy a legújabb rucijában feszítsen a partifotósok előtt..


Másik kérdés, de ide kötődik, ezért ide írom. Nem tudjátok ez nagyjából mikor kezdődött? Csak hogy tudjam körülbelül mikor kellett volna élnem. :P

2011. aug. 31. 20:21
 7/27 anonim ***** válasza:

Hát igen, én ezt lány létemre is szánalmasnak tartom. Nem vonz ez a viselkedés, de sajnos nagyon elterjedt. És a fiúkról is elmondható ugyanez, köztük is akadnak, akik isznak, drogoznak, dohányoznak, hogy "nagyok" lehessenek. Mindenhol nagyon elterjedt ez a stílus. :( Szomorú...

Ha az ember talál magának egy "normális" párt, akkor azt nem árt, ha megbecsüli. :)18/L

2011. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A Republicot szeretjük :) előző voltam 18/L (csak 1-2 évvel vagyok idősebb, de remélem ez megnyugtat) :)
2011. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én kb. 5-6 éve tapasztalom. 12-13 évesen megvadulnak néhányan... vagy nem is tudom.
2011. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

20:24..

Első szerelem... aztán kiderül, hogy két évig hülyítenek, és gerinctelenül átvernek.. de ne menjünk bele, az már nem tartozik mindenkire.. kedvező élettapasztalat :) - de megnyugtattál :D

2011. aug. 31. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!