Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról a lányokról akik szépek, de nagyon félénkek? Nem isznak, nem cigiznek és nem járnak diszkóba.

Figyelt kérdés
Érdekelnek? Külsőleg viszont nagyon adnak magukra, különösen az arcra, és szép ruhákban járnak de nem kihívóan öltözködnek. Akikről első ránézésre azt hinnéd hogy tucat, de belül még sem azok, hanem olyanok amiket fent leírtam.
2011. dec. 14. 14:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Már nem azért,de én amiért cigizek tucat vagyok vagy mi a f*sz?A kérdésből kiindulva...

20/L

2011. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Nem vagy tucat, mert én ezt a szót nem szeretem és cigit se. Ez az egyik ok amiért nem kell cigis lány. Bocsi, de te is megnézed milyen a pasi, nem?
2011. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
sztem valakinek a fejéről,külleméről nem lehet leolvasni,h cigizik,én nem ez alapján választok,ha nem cigizne a párom azt is elfogadnám,de nem tudom mit kell piszkálni azt aki cigizik....
2011. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

00:29:

Mert most ez az új divat ;)

2011. dec. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"Nem isznak, nem cigiznek és nem járnak diszkóba."

ettől hiszi magát sok lány különlegesnek (nem mind!), és ha egy normális srác bepróbálkozik náluk elküldik mert ők különlegesek és csak a legjobb pasit érdemlik meg

ááá belefárdtam

2011. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Én sem iszom, nem dohányzom és a discoba is csak ritkán járok (évi kb. 3 alaklom).

Nem érzem magam különlegesnek.

2011. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Jó lenne megcsípni egy ilyet, de:

1. a kérdező által is említett félénkség miatt nagyon nehéz velük zöld ágra vergődni.

2. mivel nem igazán járnak szórakozóhelyekre, elég nehéz velük ismerkedni.

2011. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
ma 00:29 értelek, de most miért baj? Ki piszkált téged? Ha én nem szeretem a cigit akkor nem szeretem. Nem fogom utálni ettől az illetőt, de hadd döntsem el kivel szeretnék lenni és én nem szeretnék cigissel járni. Ez nem rossz indulatúság. Mondjuk te összejönnél egy aktív drogossal? Hadd döntse el az ember, hogy milyet választ. Inkább mint külsőből, mert ugye abban tudtok válogatni. Szóval remélem nem sértődtél meg, mert senki nem akarta megsérteni a cigizőket.
2011. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy különlegesnek érzik magukat az ilyen lányok, de azt tény, hogy nehezebben lehet velük megismerkedni.
2011. dec. 15. 14:35
 30/32 anonim ***** válasza:
12:47,én csak nem értettem teljesen amit írtál,én nem szabom meg,h ki legyen neked szimpi,és ki ne
2011. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!