Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról a lányokról akik szépek, de nagyon félénkek? Nem isznak, nem cigiznek és nem járnak diszkóba.

Figyelt kérdés
Érdekelnek? Külsőleg viszont nagyon adnak magukra, különösen az arcra, és szép ruhákban járnak de nem kihívóan öltözködnek. Akikről első ránézésre azt hinnéd hogy tucat, de belül még sem azok, hanem olyanok amiket fent leírtam.
2011. dec. 14. 14:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
41%
Sok ilyen lánnyal beszélgetem már és csak az a máz olvadt le róluk, hogy álom pasi. Nem feltétlen legyen bmw vagy szőke herceg kék szemmel, de nem is átlagos pasit keres.
2011. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Én ilyen lány vagyok, és nagyon sok fú érdeklődik irántam, de nekem csak egy valaki kell, akivel kölcsönös is az érzés, csak az a gond hogy nem tudom viszonozni számára az érzéseimet mert túl félénk vagyok. Rajtam múlik az egész.. Ő ismer belülről mert az osztálytársam, viszont utcán sokan azt hihetik hogy beképzelt vagyok stb. Mert első ránézésre nem tűnök félénknek, de aki ismer az tudja milyen vagyok.
2011. dec. 14. 15:04
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
"Fiúk a csendesebb csajokkal miért nem álltok szóba?" Ez egy jó kérdés. Pedig nincsenek is nagy elvárásaim...://
2011. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
szerintem legjobb "kategória"
2011. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
magamra ismertem
2011. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 asdface ***** válasza:
41%

Jó magam és merem állítani komolyabb gondolkodású férfi társaim legnagyobb része is egy ilyen nőt keres az ellenkező nem berkein belül. Nem mondanám azt,hogy nagyok az elvárásaik,hanem az ő gondolkodás módjuk azt sugja nekik,ha én adok magamra,akkor ő is adjon magára. Ez egy természetes reakció fiatalon, később elég lesz,hogy kedves legyen és humoros.

A félénkségről az a véleményem,hogy elsőnek aranyos, másodjára megmosolyogtató,harmadjára elgondolkodtató,negyedjére kiábrándító.

Ne habozz sokat a fiúval,mert nem mindőnknek egyértelműek a küldött jelek.

Egyébként is,ha tudod,hogy viszonozza,akkor egy kis "tökösség" csak dobna a helyzeteden.

23/f

2011. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen nő a hátamra kellene púpnak!
2011. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

De hol a francba vannak ilyenek? :D Esküszöm odamegyek lakni :D:D:D

Különben meg az a véleményem, hogy sajnos esélyem sem lenne náluk ^^

De hát evvan'


21f

2011. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez az álmom :))
2011. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen lány kéne, csak nem tudom hol ismerkedhetnék meg egyel. Azért valljuk be, ritkák az ilyen lányok.
2011. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!