Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihasznált? Megcsalt? Szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznált? Megcsalt? Szakítás? Szerelem és béke?

Figyelt kérdés
4,5 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Eleinte minden ragyogóan ment, nagyon szerettünk együtt lenni és boldogok voltunk ha találkozhattunk, megvolt az a pillangós érzés a hasamban. 3. hónap után mondta nekem, hogy hanyagolni fog érettségi miatt, amit én el sem tudtam képzelni, mivel minden nap találkoztunk szinte és remekül megvoltunk. Aztán egyre kevesebbet találkoztunk, olyannyira hogy amikor találkoztunk már nem éreztem semmilyen izgalmat előtte, de szerettem persze szerelemből. Kis idő múlva meghalt a nagypapája, egyre többet segitett az anyjának és állandóan a nagymamájával van, hiszen megözvegyült. Megértem, és én csak felhoztam a témát hogy egy héten 2x legyen rám ideje, vagyis mi lenne ha taliznánk pár órára. Olyannyira rosszul jött ki, hogy az anyukája megharagudott rám, hogy én csak magammal foglalkozok és állandóan ki akarom sajátitani a pasimat holott nekik szükségük van rá. Ezért nem találkoztunk 1 hétig, majd felmentem és személyesen kértem bocsánatot az anyukájától. Kaptunk még egy esélyt azzal a feltétellel h megértőbb leszek és megváltozom, megint nagy volt a szerelem, ezután... Alig találkoztunk, hiszen tanul szóbelire. Meg a barátjaira is szüksége van, én elfogadtam, mivel próbáltam változni, és nem szóltam semmiért. Ő jól érezte magát, én minden napomat sírva kezdtem és sírva fejeztem be. Amikor találkoztunk, állandóan csak lefeküdni meg minden, utána meg semmi. Ezután Keresztanyámék meghívták a többi vendéggel egy születésnapi összejövetelre, ahol kapott egy telefont az anyukájától h azonnal menjen el egy 20 km-rel arrébb található városba a vacsora közepén mert gépet kell csinálni. Ideges voltam, és elmentünk, ahol vártak minket kocsival, közölte h nem megy sehová mert vacsi közepe és vendégségben van. nagy duzzogva az anyjáék elmentek. Én berágtam rá hogy ki kellett menni meg minden, meg miért zavarják és kicsit
2009. máj. 17. 16:56
 1/7 A kérdező kommentje:
berágtam rá, és éreztettem vele egy 5 percig. Kibékülés után mindenen összevesztünk, a cigin, meg hogy ki hová ül meg minden. Elmentünk éjjel sétálni, egy elhagyott parkban lefeküdtünk, kérdeztem miért (mert kicsit fájt a fejem és ő volt az erőszakosabb, ő akarta!) erre azt válaszolta mert békülni akar és csak így tud. Kibékültünk, de este közölte h már nem annyira szeret mint a legelején, az ő szavával: "barátságnál több, szerelemhez közel, kicsit szerelem". Azt mondta 50% esély van rá h visszaszeret belém, és 50% hogy már nem. És így a kapcsolatunk igy így áll...fele-fele. Nem tudja hogy mit akar, én pedig kétségek közt vagyok hagyva. Nem tudom mire számíthatok és fáj a hiánya.
2009. máj. 17. 17:00
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor már minden helyrejött volna azt mondta nem szeret teljesen mint régebben. Mire számítsak??? (( bocsi h ilyen sokba írtam csak nem naon engedte kiirni mindet! ))
2009. máj. 17. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!!!Huhh hát nem irigyellek:( Szerintem...áh nem is tudom:S Az érthető,hogy kevesebbet tudott veled lenni amiatt hogy meghalt a papája,de nem hiszem hogyha szeret akkor nem hiányzol neki:( Te látsz rá esélyt hogy esetleg megcsalt volna?(mert kiirtad) Az meg megint egy másik ügy hogy olyankor szeret amikor lefekszel vele...ez elég köcsögség tőle:S Szerintem kérdezd meg tőle,hogy akkor hogy dönt,és hogy miért "szeretett" úgymond ki belőled? nem tettél semmit ami miatt ki kellett volna szeretnie...
2009. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bármennyire is szeretném szakítanék vele . tudom h nem könnyű de ez azért mégsem járja hogy tök megértő vagy meg minden , és elfogadod h most nem vagytok annyit együtt mint régen , szal tényleg te midnent megtettél hogy jó legyen, erre még ő nem tudja hogy mit akar ? és ő szeretett ki belőled ? na nemár .. én sztem szakítanék .. de te tudod.. :/
2009. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha komolyan venne nem tenné ezt.helyedben szakítanék vele.
2009. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:(( dobd ki mielőtt ő teszi meg! Ez a kapcsolat sosem lesz a régi! :( kitartás
2009. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kötődöm hozzá, vele veszítettem el, és nagyon szeretem. ezért nem akarom elhagyni, egyébként már rég megtettem volna annál a résznél, amikor az anyukája haragudott meg rám, mert otthon beállított engem minden rossznak, hogy semmit sem értek meg csak a magamét fújom. a pasi 21 én meg 16.
2009. máj. 18. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!