Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha állandóan csak rá gondolok?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok. Létezik egy nő, akit nem tudok elfelejteni. Állandóan csak rá gondolok. Nem akarok, de eszembe jut. Mivel nem vagyok független, szeretném elfelejteni. Nem volt köztünk soha semmi, csak azért ez nem jó helyzet. Hogyan tehetném meg?
2011. dec. 15. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Kerülöd, ha eszedbe jut, próbálj olyasmit csinálni, ami leköti a figyelmed. Szeretgesd a párod a lehető legtöbbször, simogasd többet, és szépen helyre állnak a dolgok. Tapasztalat, bár én nő vagyok, nőként éltem át így a poklot, de sokat segített ez a módszer. Nem felejtettem el azóta sem, de jobb picit.


23/N

2011. dec. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megpróbálom.

Ez tényleg a pokol.

2011. dec. 15. 09:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok én is! Vagyis hasonlóban, én jártam vele egy rövid ideig (kb 3 hónap) és azóta nagyon sokszor keresem őt, de úgy vettem észre, hogy kb le sem szar, régebben ez fordítva volt, ő keresett én meg folyamatosan passzoltam, most fordult a kocka és kúrvaszar

21/F

2011. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!