Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el? Állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Állandóan rá gondolok?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejár a munkahelyemre és nagyon megtetszett sajnos mert nekem is és neki is van párkapcsolata.Az enyém mostanában nem a legjobb talán a monoton hétköznapok is közrejátszanak sajnos sokat veszekszünk mostanában de szeretem.És amikor bejön ez a srác hozzánk teljesen kész vagyok ahogy egymás szemébe nézünk.Egy darabig nem jött akkor majdnem sikerült kivernem a fejemből de aztán megint betévedt hozzánk és egész nap rá gondoltam amikor bejelölt egy oldalon.Azóta csak kétszer beszéltünk ott szakmai dolgokról aztán belejöttünk konkrétan nem mondta ki de ő is érzi van köztünk valami és kíváncsi rám.Nem fogom megcsalni a barátomat nem is merem senkinek elmesélni h. máson jár ez eszem :S nagyon rossz ez.Lehet nem is lenne folytatása a dolognak...Nem tudom elkerülni mert fogunk még talizni... munkahelyet nem váltok!Legvégső esetben megkérem h. többet ne jöjjön :( Mit tennétek a helyemben?
2011. márc. 22. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
a helyedben elfelejteném de sürgősen...viszont, ha nagyon nem bírsz magaddal akkor tiszteld meg a barátod annyival, hogy szakítasz vele mielőtt még lefeküdnél vagy csókolóznál vagy bármi egyebet csinálnál a másikkal..szakíts a barátoddal és csak utána mélyítsd el a kapcsolatot a másikkal..ez így tisztességes!
2011. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van inkább elfelejtem... nem éri meg és a páromat szeretem :)
2011. márc. 22. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinél vannak hullámvölgyek amik- ha valóban szerelemről van szó- csak megerősítik azt, ha pedig csak "látszat kapcsolat" szétszakítják!


Jól teszed, hogy elfelejted a srácot, hiszen ő csak egy pillanatnyi fellángolás!

2011. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!