Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrült a párom vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrült a párom vagy csak a tabi az oka? Teljesen más egy ideje, és nem bírom már! Mit lépjek?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyok együtt, és 4 hónapja együtt élünk már, tehát úgy nyár óta lakik nálam. A nyár szép és jó volt, de mióta megy a suli, különösen október óta nagyon sokat változott minden. Újabban mindenért sír, hisztis lett és nagyon lusta. Annyi, hogy eljár az iskolába, szakiskolás 18 éves, és ha haza jön ledobja a cuccát, a ruháit a fotelba csapja be a táskáját a sarokba, de a bugyiját is gyakran az ágy mellett találom meg... nagyon szomorú vagyok, engem már nem tesz boldoggá, semmit se akar csinálni, ha kitalálok valamit akkor is noszogatni kell, hogy öltözzön már vagy suliba is reggel, hogy kelljen már fel, mert elkésik... utána dühösen kel illetve viselkedik... szed fogamzásgátlót 4-5 hete új félét (lindynette, eddig symicia volt addig nem is volt ennyire hisztis és depressziós... minden nap veszekedik velem, alszik meg fekszik néha rajzol nekem valamit kedvességből, de más semmi.. szex az van, de az is annyi, hogy szétrakja a lábát és gyere... egyáltalán szeret még engem? azt állítja nagyon szeret... persze mondani bármit lehet, csak nem érzem... vagy a gyógyszer kavar be nála és azért ilyen? esetleg más tényező? mit tegyek? ilyen kapcsolatban élni nem akarok sokáig, mert már én őrülök bele azt érzem...


22/F


2011. dec. 15. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

1.Együttélésnél kiderülnek olyan dolgok is,amik esetleg taszítóak lehetnek,van is erre egy bölcs mondásunk..

2.A tabletta okozhat depressziót,olvasd el a betegtájékoztatóját!

3.Döntsd el,hogy milyen fontos és hogy mennyire szereted a barátnődet!

4.Beszélgess vele,mond el,hogy mi bánt,de legyél türelmes!

2011. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

:) Milyen érdekes ,hogy fiatal vagy, úgy tűnik hogy az értékeid is a helyén vannak, és egy ilyen kislány miatt agyalsz meg gondolkozol. Minden heted, hónapod veszteség, ezt ne feledd...és ha ő ilyen 4 hónap után, ellustult (szégyen 18 évesen) akkor mi lesz később. Látszik h már nyeregben érzi magát...

A gyógyszeres teóriát pedig gyorsan felejtsd el :D

Kellemes Ünnepeket és Kívánok neked egy szerető, szexis, szorgalmas kiscsajt, aki imád élni :)

24/L

2011. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet köze a fogamzásgátlónak, tapasztalatból mondtam. Több éven keresztül szedtem és mindig depressziós, rossz kedvű, változó kedély állapotú voltam, már nyugtatókat is szedtem. De nyár elején abbahagytam, mert már nem bírtam és azóta minden rendben van, semmi bajom nincs, nem hiszem, hogy véletlen. Persze lehet, hogy valakinél nem jelentkeznek ezek a tünetek, egyéntől függ. A szexuális vágy csökkenése is lehet tünet a gyógyszer miatt.
2011. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem próbáljátok ki hogy egy darabig nem szedi ezeket a vackokat.
2011. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló biztosan okozhat ilyet!!!

De persze az is lehet, hogy elhidegültetek, tehát a kapcsolat romlott meg.


Érdemes lenne visszaváltani a régi gyógyszerre, vagy abbahagyni gy időre, és megnézni változik-e a helyzet vagy sem.

2011. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amint a barátnőm kezdett tablettát szedni, teljesen kifordult magából, nem volt szenvedélyes, nem volt jó kedvű, stb.. Tehát nagyon lehetséges amit írsz. Mindenkire másképpen hat a gyógyszer.
2011. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
LOL ha nem 22 éves lennél, azt hinném, a barátom írta:DD még a dátumok (1 év, 4 hónap) is passzolnak:)) tény, h mióta szedem, nagyon szar a kedvem, nincs kedvem semmihez. de én észreveszem magamon, én gondolkozom rajta, h abbahagyom...
2011. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a LUSTASÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁG nem egyenlő a lehangoltsággal, depivel és rosszkedvűséggel!!!!!!!!!!!!!!!!

Amúgy te ismered legjobban a bnődet,de sztem szimplán ilyen,csak ez most derült ki h együtt éltek...

Nem rosszindulat, neked szeretnék jót ismeretlenül is..

2011. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!