Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen megőrült a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megőrült a barátnőm? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

28 vagyok (férfi) és van egy 23 éves barátnőm. Minap egyik régi (gyerekkori) barátom feltett egy képet róla és egy leányzóról a facebook-ra, ahol éppen ölelkezünk. Ezen a képen 22 voltam az a leányzó pedig 17. Bevallom és a barátnőmnek is mondtam, hogy akkoriban eléggé hajtottam a leányzóra.

Mivel a barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, abból fél éve él velem (megkértem, hogy költözzön hozzám), így úgy gondoltam, hogy karácsonykor megkérem a kezét, mivel én már hosszabb távra tervezek és eddig a szavaiból úgy jött le, hogy ő is (velem).

Most jön a gond!!! Mivel meglátta ezt a képet, teljesen kiakadt. Akkor még nem tudta, hogy milyen szálak fűztek a lányhoz. Elkezdett kiabálni és összepakolni a cuccait, hogy ő hazaköltözik, mert neki én semmit nem jelentek ezek szerint. Hiába mondtam el neki, hogy az a kép konkrétan 6 éve készült, amikor mi még bőven nem ismertük egymást. Sírt és kiakadt. Azt vágta a fejemhez, hogy nekem ő nem is kell, csak kihasználom, stb.

Még tegnap este elment itthonról. Szüleihez biztos nem ment, mert ők meghaltak 1 éve sajnos. Nővérének családja van és náluk nem férne el. Maximum a legjobb barátnőjéhez mehetett, de egyikőjük sem veszi fel a telefont. Egy hete még a jövőnket tervezgettük és a lakásátalakítás/felújítást írtuk össze és számolgattuk a költségeket. Mi történhetett vele?!


Én nem értem, komolyan mondom! Cseppet sem fordult meg a fejében, hogy nem kihasználás céljából költöztettem hozzám? Hogy minden szrt megteszek érte? Nem fényezni akarom magam, de sok mindent megteszek itthon és máshol is azért, hogy boldognak lássam.


2011. nov. 30. 09:25
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Bocsi, teljesen kivagyok.


Tehát: Elkezdett kiabálni és összepakolta a cuccait,, hogy ő elköltözik, nem pedig haza. Azért, mert ő nekem ezek szerint semmit nem jelent.


Annyira kivagyok, fogalmam sincs, hogy mit csináljak vele. Vagy egyáltalán hogy 'hozzam' haza... ??????

2011. nov. 30. 09:28
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ejh... kell ez neked? Feleségnek? Gondold át, mielőtt visszaviszed.
2011. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem irigyellek, én konkrétan nem is keresném ezekután. Most vagy nagyon ostoba vagy valami más baja van és talált egy indokot, hogy miért kéne őt kiengesztelned és csak arra vár hogy nyalogasd a segg..

Akármelyik is ilyen nővel ne tervezz.

2011. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
23 éves leszek lassan,igaz nekem már van egy gyerekem is.A barátnőd nem tűnik valami komolynak.Elég gyerekes viselkedésre vall.Ha 6 éve készült,akkor mi a baja?Te akartad,hogy összeköltözzetek.Nem esetleg te akarod jobban ezt a kapcsolatot?Amit leírtál az jön le,hogy benned akar lelkiismeret furdalást kelteni.Hívd fel és kérdezd meg tőle,hogy mit tervez,mert te már komolyat szeretnél.E.
2011. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Hallod barátom...menekülj, ez a csaj őrült! :D
2011. nov. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%
minek kell ilyen képeket mutogatni azon a szar f@szbukon??? kellett neked ez
2011. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is ez csak ürügy, normális ember nem így reagálna. Azért a barátomat is lebas@nám, hogy felrakta azt a képet!!! Hogy tehet ilyet a beleegyezésed nélkül, Ha már barát.....
2011. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mondom, hogy én meg a kérdezőt nem értem. Hàt nem csináltál semmit, a kisasszony hisztériázok, elrohan, "bújkál" de még te érzed magad rosszul, te hívogatod, te futsz utána, miért? Hagyd, majd amikor kidilizte magát, akkor szépen vissza fog kullogni, csak akkor nem mint sértett királykisasszony, hanem mint egy normális, egyenrangú partnered. Ne csinálj papucsot magadból. Méghogy feleség, némelyik hatéves érettebben viselkedik.
2011. nov. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Én nem kértem, hogy a haverom felrakja a képet. Megtalálta és feltette, majd bejelölt rajta. Amúgy sokkal később szembesültem vele, mint a barátnőm. Én este 7-re értem haza, ő pedig már 4kor itthon volt. A kép maga délután 2kor került fel. Ami poénos, mert beszéltem 2 és 7 között a drágaságommal és a hangján és a mondanivalóján nem hallatszott, hogy bármi problémája lenne (velem)...


Este én meglehetősen nyugodtan aludtam, attól függetlenül, hogy tényleg szeretem és tervezek vele. Annak tulajdonítottam be, hogy 'hülye'. Nemes egyszerűséggel az és kész. De, mikor reggel 7-től nem vette fel a telefont és a barátnője sem, akkor már kicsit átgondoltam a dolgokat.

Abban igazatok van, hogy ilyen nővel nem érdemes kezdeni. Főleg olyannal, akinek gyerekes a felfogása. Viszont ő már régóta szeretne családot, gyereket. Nem olyan régen megkérdezte, hogy mit szolnék hozzá, ha .. nem tagadom először meglepett, de utána átgondoltam és én sem leszek fiatalabb! Plusz szeretem és kész...


Gondoltam rá, hogy munkahelye felé kanyarodok ha végeztem a bíróságon (ügyvéd vagyok), de nem tudom, hogy venné ki magát a dolog.

Az meg nálam nem játszik, hogy vegyek rózsát és bonbont kiengesztelésül .. főleg úgy nem, hogy ő csinálta a hülyeséget!

2011. nov. 30. 09:47
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne utána menned, én azt javaslom-nőként. Tedd a dolgod, hátha valóban visszatér, és átgondolja ő is a viselkedését. De még csak ne is hívd. Nem tettél semmi rosszat ellene.
2011. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!