Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm teljesen megőrült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm teljesen megőrült, tiszta naív és nagyon féltjük. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
14 évesek vagyunk a barátja 18. (sztem ez eleve elég sok de m1) Szóval a barátja már tök régóta nem szűz, a barátnőm még az. A pasi még tudna várni a szexszel valameddig, bár eddig se nagyon volt oda senki ezért a kapcsolatért de most az van, hogy kiderült hogy megszakítással akarja csinálni, mert hogy ő tudja mikor kell kivenni meg mittudomén. Szerintünk meg tök nagy hülyeség mert ugye az előváladék miatt is teherbe lehet esni. De a barátja persze tudjaaaaaaaaaaaaaa mert ő már 18 blabla... És ebben az évben tuti meg fog történni és hát elég nagy gáz van ha teherbe esik!! Olyan naív nem hisz nekünk csak a barátjának.. :( Aki sztem csak kihasználja.. Na most akkor mit csináljak vele??
2009. szept. 28. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
mondd el az anyjának. lehet utálni fog, de legalább nem lesz terhes. ha normális anyja van és tud gondolkodni.
2009. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljen orvossal!

Amit ott fog kapni, azt sem teszi zsebre, az biztos.

De én még szólnék a szülőknek is, meg esetleg a fiú fel- és lemenőinek, vagy néhány ismerősének. Már, ha van neki olyan, amelyik szóba jöhet...

2009. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

próbáljátok sulykolni belé, h milyen következményekkel járhat, mutassatok neki cikkeket ezzel kapcsban, akár vegyetek neki óvszert is.

végső esetben pedig beszéljetek a szüleivel. talán nagyon megutál titeket, de legalább nem lesz terhes.

2009. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
legább használjon gumit, ha meg nem akkor a szüleinek szólj, én a tóba folytanám magam ha egy 14 éves lánnyal kezdenék ki...-.-" szánalmas az ilyen, szvsz dugj az orra alá egy pár linket az ilyenekről...
2009. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

az a gáz, a pasi nem hajlandó használni

az anyja meg mindent tud.

:S

pedig már mutattunk neki mindent, tabit nem akar használni, óvszert a barátja nem akar, még mutattuk neki az ien helyieket hogy kúp, krém ezen meg "gondolkodik"

hát, nem tom mi lesz..

2009. szept. 28. 21:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pesszárium + zselé.

De ez sajnos első alkalommal nem jó... és nem kifejezetten nekik való. Sajnos bennük semmi fegyelem nincs, ahogy látom.

2009. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mutassátok meg neki ezt is:

[link]

2009. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy lehet ilyen ez a csaj. Legalább védekezne az istenért. Aztán majd, ha terhes lesz a barátja meg ejteni fogja és otthagyja a szarban. Sajnos egy 14 éves csaj egy 18 évesnek legtöbbször tapasztalat szerzésre kell és nem komoly barátnőnek.


Nem tudom mit tanácsoljak, hogy mit kellene mondani neki. Az a baj, hogy annyira bele van esve a barátjába, hogy mást nem lát csak őt, ha a pasas ellen beszéltek, akkor meg ti lesztek a rosszak. Egyetlen egy baj van, hogy amikor ott lesz a baj, akkor tuti nagy árat fizet a tanulópénzért.


Egyébként az előző hozzászóló által belinkelt video nagyon sokkoló. Én is jó ötletnek tartom, hogy mutassátok meg neki.

2009. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én annyit tennék hozzá az előzőhöz hogy ha megtörténik a baj maj akkor nagyon nagy szüksége lessz rátok
2009. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kocsog pedofil...kuld ra a zsarukat
2009. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!