Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h a barátnőim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h a barátnőim 1-2-3 hónap után dobnak?

Figyelt kérdés
pedig állítólag jóképű normális helyes pasi vagyok! "állítólag": a lány ismerőseim szerint!
2011. dec. 16. 00:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
A belsőd nem volt képes arra, hogy meg is tartsd őket. Bár ha belegondolok, hogy mennyi ribi van aki csak azért van egy sráccal mert jól néz ki... Ezek ha találnak jobbat továbblépnek.
2011. dec. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
Ne kezdjél ki kalapácsvető lányokkal.
2011. dec. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
hát nem tudom de mi az a kalapácsvető?
2011. dec. 16. 00:37
 4/27 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, azzal a külömbséggel, hogy én pontosan tudom az okot.

(23F)

2011. dec. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%
2011. dec. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

:D Ajj, második, most de jót nevettem!


Kérdező: Igazából szerintem konkrét választ itt részletesebb leírás híján ne várj. Lehet a lányokban volt a hiba, de ahogy előttem is írták már, lehet belőled hiányzott valami számukra. Nem indokolták soha, hogy mégis mi nem stimmelt? Avagy, te sem kérdezted meg szakításaid alkalmával?

2011. dec. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
akk oszd meg velem is mert én nem tudom az okot!
2011. dec. 16. 00:45
 8/27 A kérdező kommentje:
soha nem mondtak konkrét okot!! sőt 1 hónapja szakított velem a b nőm és azt mondta "szeretlek mint a pasimat meg nagyon jó ember vagy de hadjuk!" most ezt mire véljem?
2011. dec. 16. 00:47
 9/27 anonim ***** válasza:

1. hagyjuk (helyesen leírva)

2. kérdezz rá (mindenki megérdemli a pontos választ)

3. az exeim által felhozott szakító ok nálad nem áll fenn (adrenalinfüggőség és az abból adódó sérülések miatti állandó aggodalom)

(00:42 voltam)

2011. dec. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Hm, nem írtad még, így ha indiszkrét lennék, nem kell válaszolni rá, de hány éves vagy, illetve hány éves leányzókról van most szó? Korosztályok között teljesen más motivációk lehetnek párkapcsolati dolgok terén.
2011. dec. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!