Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyik személyiségtípusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik személyiségtípusú férfit választanátok, utálják a barátnőim a páromat, igazuk van?

Figyelt kérdés

Először leírom a barátom személyiségét.

1. Ő olyan,aki megmondja,amit gondol,nem dobálózik fölösleges szavakkal.Nem mondja el minden nap,minden órájában,hogy szeretlek, de ha mondja,akkor az tényleg szívből jön, azt mondja,hogy tettekkel szereti kifejezni és a kevesebb néha több,de ő nem mondja ki, csak azért,mert én akkor azt hallani akarom. A másik,hogy ő nem az a típus,aki mindig dicsérgeti a másikat, a barátnőim ilyen férfiakat szeretnek, ő megmondja,ha egy ruha nem áll jól rajtam,ha valamit rosszul csináltam és megmondja,hogy máskor mire figyeljek oda,de mindezt kedvesen, higgadtan,mert amúgy nagyon nyugodt ember. Tehát nem azt mondja,amit hallani akarunk, hanem, amit gondol. Túl komolynak és nyersnek írták le,mert nagyon sokat foglalkozik az olyan dolgokkal,amivel szerintük nem kellene. Például politika,jobbá tenni a világot,napenergia,csak hibrid kocsit venni,harcol a várossal,mert korrupt a rendőrség és már a parkolási idő lejárta előtt felteszik a büntetést, ezért képes volt hónapokig küzdeni.Le is fotózta a rendőröket és az időpontot,szerencsére megnyerte a pert.Mindig kiteszi a facebookra a különböző világ eseményeiről készült videókat,hogy másokhoz is eljusson. A többiek ugye csak humoros dolgokat tesznek ki és amikor barátom meg merte szólni,hogy a többiek túl felszínesek és ő inkább lesz ilyen,minthogy behunyja a szemét és átadja magát annak a gépezetnek,népbutító világnak,amiben élünk,akkor azt mondta az egyik,hogy megőrül már tőle.Külföldön élünk és szokásuk félig magyarul félig angolul beszélni és akkor barátom megkérdezte egyiktől,hogy miért beszélsz angolul magyarok között, na ebből is sértődés lett.A másik ami nagyon rosszul esett, barátnőmnek a születésnapjára a Home dvd-t és a hozzá tartozó könyvet vettük meg,erre az egyik megszólal,ugye ettől nem lesz öngyilkos. Azóta sem nézte meg,pedig gyönyörű dokumentumfilm. Ők csak a Másnaposokra, meg hasonló vígjátékokra ülnek be a moziba.

2. A másik férfi típus az, aki mindig vicceket mesél, jókedvű, azt mondja,amit hallani akarsz, elvisz mindig vacsorázni, kocsikázni, meglep esetleg ajándékokkal, de komoly dolgokkal nem tölti az idejét, semmi komoly film, semmi olyan,amitől szomorú lesz az ember,amin gondolkodni kell.


2011. dec. 10. 16:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nagyon sarkítod a dolgot. az én barátom elvisz vacsizni, megdicsér, ha a színházba szépen öltözök fel, mégsem egy népbutított idióta, aki csak vicces dolgokról beszél és mosogatólé van a fejében. azért, mert a te barátod modora nyers, és (a leírtak alapján) kissé erőlteti is a nézetét a többiekre, szóval ezért még nem kell lenézni azokat, akik nem folyamatosan csak szomorú filmeken gondolkodnak.
2011. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A második kell.


17/L

2011. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Igazából nem tudom mi a kérdés. Kit érdekel, mit gondolnak a többiek a párodról. Ha neked az ő tulajdonságai imponálnak, akkor miért lennél egy olyannal, aki a többieknek szimpatikus?


Amúgy meg örülhetsz a párodrnak, ritka kincs. Én is az őszinte, becsületes csoportba tartozom, így nekem pl nincsenek is barátnőim (a nők valamirét nem szeretik az igazat hallani...).


22/L

2011. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
A kettő közül az elsőt választanám, mert vele mindenről lehet beszélni, és nyíltan elmondja a véleményét. Amíg a másik elvicceli a dolgot és semmiről nem lehet beszélni vele, csak egy "báb".
2011. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A két kezedet tedd össze, hogy ilyen párod van. Bár én férfi vagyok, de szeretnék ilyen barátokat magam körül tudni.
2011. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én párom is az első típus.
2011. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ha csak ez a két tipus lenne a világon,inkább az elsőt választanám..
2011. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az a jó ha az első és a második pont között van valaki, tulajdonképpen a két típus amiket leírtál, két szélsőség. Az a jó ha valaki az első is és a második is.

Megdícsér amikor szép vagy és tetszel neki,ugyanakkor, nem csap be, ha nem gondolja így, tehát megmondja ha valami nem tetszik rajtad.

Nem lehet valaki csak fekete vagy csak fehér...

2011. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Talán úgy tűnik,hogy lesarkítottam,de már egy ideje zajlik ez a folyamat a körünkben és ezek valós dolgok. Persze,hogy az ember jól érzi magát egy mindig vicces pár mellett,de megőrülnék,ha nem tudnék vele komoly dolgokról beszélgetni.Egyébként meg tudunk jókat is nevetni a párommal, szóval nem úgy kell elképzelni,hogy állandóan morog,morcos és panaszkodik,nem, csak része az életének azok a dolgok,amiket leírtam.Egyébként ő 33 éves én pár évvel fiatalabb vagyok.Néha tényleg túlságosan is kimondja a véleményét és mások szemébe megmeri mondani,ha nem tetszik neki valami a másikban,de ezt nem bántóan szerintem,hanem körülírja, ami kétértelmű is lehet és csak akkor tudod,hogy mit akart mondani,ha átgondolod.
2011. dec. 10. 17:05
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarlak bántani, de az egyik barátnőmnek ugyanilyen a párja, mindenből csak a negatívat szűri le, ettől ő különbnek érzi magát, mert látja a rendszer hibáit. Ezerszer a második, mint egy ilyen negatív okos tojás, aki ugyan osztja a nézeteit mindenkivel, de el nem fogadja. És csak néha mondja, hogy szeret? Mi van, ha rosszabb napod van és igényelnéd? Én jobban érezném egy vicces, bókoló pasival, mint egy nyers karótnyelttel, de hát szerencsére mások vagyunk.
2011. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!