Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok a régit?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja alakulóban volt egy kapcsolatom, de ő mást választott. Felmelegítette a régit, de úgy tűnik nem lett sikeres. És most nyit felém. Akkor nagyon nehezen viseltem, most is bennem van a tüske. Még ma is fontos nekem, de erősen megtépázottak az érzelmeim.
2011. dec. 16. 05:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fogadd vissza. Ha a tüske benned van, akkor nem lesz olyan mint régen. A következő alkalomnál úgyis meg fogja tenni. Ő nem szeretett téged.
2011. dec. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kéne visszafogadnod...De a döntés a te kezedben van.Én nem fogadnám vissza...
2011. dec. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyszer már bizonyította, hogy van más is, akit nálad jobbnak tart. De mivel nincs ló, jó a szamár is...

Most így vakon nem tudom megmondani, de (ha rosszul tippelek szólj)szóval gondolom sok érv szól a csaj/srác mellett is, meg gondolom a kémia is működik, fontos is, tetszik is, blablabla. De hidd el, csak azért feléd nyit, mert a másik nem jött be. Újra megteheti.

Egyébként őszintén... tényleg annyira fontos neked? vagy csak azt hiszed, hogy fontos???

2011. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs benned tartás?
2011. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miért vagytok benne biztosak, hogy újra megteszi? Egyébként sem volt közöttünk még semmi. Tudom már, rosszul tettem fel a kérdést. Újra elfogadnátok-e a közeledést? Így helyes.

Egyébként meg hamar elfogynának a pasik/csajok, ha ilyen alapon döntenénk. Ha valaki már egyszer járt valakivel, akkor az soha többet nem kaphat új párt.

Vagy csak számomra szűnik meg mint lehetőség, mert helyettem választotta a másikat, mindenki más számára megmarad?

És miért biztos,hogy ismét mást választana? Egyébként ilyen esetben az az íratlan szabály, hogy ha a másik kellett, akkor nekem már soha többet nem kell.

2011. dec. 17. 15:08
 6/10 A kérdező kommentje:
Pardon, az utolsó mondat kérdés.
2011. dec. 17. 15:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem tök mindegy hogy tennéd fel a kérdést: elfogadnátok-e a közeledését vagy visszafogadnátok-e a régit.. Egy biztos! Ha úgy érzed tüskét hagyott benned, hogy mást választott helyetted akkor minden bizonnyal ez rosszul eshetett számodra. Rajtad áll hogy döntesz.

Ha ezt a sérelmet képes vagy legyőzni , gondolom a tüske sem fog szúrni többé és jöhet a megbocsájtás! Lehet hogy bejön , de az is lehet ha ló nincs jó a szamár alapon megint ebbe a helyzetbe kerülsz. Az ostoba emberre jellemző, hogy mindig a saját kárán tanul!

Egy biztos! Ha velem ilyen megtörténne minden bizonnyal a bennem uralkodó önérzet és tartás meggátolna abban, hogy nyisson felém. messze ívben elkerülném!

De leszögezem! Ez az én személyes véleményem!

A döntés a te kezedben van!

2011. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor hajtsam el a fenébe?
2011. dec. 17. 16:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezni! A döntés a te kezedben van.
2011. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Idáig mindenki véleményéből ez a sugallat érződött.
2011. dec. 17. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!