Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasitok megütne (ill...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok megütne (ill megverne), de aztán jönne bocsánatot kérni, ígérve, hogy megváltozik, visszafogadnátok? Ha azonnal nem is, de később?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valóban szívből meg akar változni,és lassan változik is de néha vannak visszaesések amiket ő nem akar, de erősebbek nála és ezért megesnek? Ám folyamatosan javul? Hozzáteszem, nem rólam van szó.
2011. nov. 29. 16:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem, a legnagyobb "hiba" ha a barátnőjét megüti egy férfi, és az hogy MEGVERI?!?!?! Megbocsáthatatlan, vágják le az olyannak a f*szát!!! (És ezt fiú létemre mondom)
2011. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
sose fogadnam vissza.. sose!!
2011. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
Jó, és mit csináltál, ami miatt megvert? Mert nem mindegy.
2011. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
semmi keppen sem!az ilyen nem valtozik meg!es gondolom nem elöször fordult mar elö, tehat ne bocsasson meg szerintem az illetö!
2011. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Letörölte a Wow accountját
2011. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Mi az, hogy nem mindegy barmit csinalhat nem utheti meg.En soha nem fogadnam vissza, nem vagyok mazohista.
2011. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen mindegy mit csinált, nőt nem ütök meg. Az nem férfi. Az egy utolsó gyáva féreg.

Vannak visszaesések nála, amik erősebbek nála és ő nem akar?????????????? Beszámítható felnőtt ember? Mert akkor ez KIFOGÁS. És majd mindig foghatja arra, hogy ezt nem is akartam, csak lassan változok vagy mi? Úristen, ne legyél hülye! Egyébként az összes erőszakot alkalmazó pasi fogatkozik, hogy soha többé...

F/23

2011. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, sem a pasi, sem a csaj nem vagyok. Egyébként akiről írok, annak a pasinak semmit nem vétett a felesége, hanem a pasi nehéz múltja volt a bűnös. Ám náluk jól végződött a dolog, a pasi helyrejött úgy igazából, a nő pedig 2 év bizonyítás után engedte vissza. Csak érdekelt a ti véleményetek, hogy ti mit tettetek volna.
2011. nov. 29. 16:28
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Akár alkoholos vagy drog befolyása alatt, akár józanul, egész biztosan szakítanék.

Aki egyszer megüt, az később is meg fog. Azzal hogy egyből elfogadod a bocsánatkérését, mintegy nyugtázod a köztetek lévő erőszakot. Később nehezebb lesz kitörni ebből.

Lehet hogy rossz mintát tanult a családjától, ez esetben szihomókus segítsége kell. Ha meg csak magától agresszív akkor különösen.

Ha igazán megbánta, akkor el fog menni. ha nem, akkor meg nem érdemes vele vesződni, lapát...

Viszont vigyázz, mert lehet hogy a szakításra is erőszakkal reagál. Szóval ha van nagydarab haverod vagy tesód, kérd meg, hogy legyen hallótávolságon belül.

2011. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
A nehéz múltja miatt egyszer csak fogta magát, és megverte a nőt? Nekem ez nem kerek így...
2011. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!