Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20/F vagyok, és azt vettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20/F vagyok, és azt vettem észre, hogy 2 pasi típus van (kb 50-50% arányban) Van akinek már sok bnője volt és van is sok lehetősége, és vannak akik csókszüzek és nincs semmi kilátás. Miért nem látok középutat?

Figyelt kérdés
Van aki egyszerűen sikeresnek született és van aki lúzernek?
2011. dec. 16. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen. :D


Szerencsére én sikeresnek születtem. :)

2011. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Rosszul látod. Kezdeményezni kell. Sokan sírnak itt, hogy nincs barátnőjük, nem kellenek senkinek... De nem is tesznek érte semmit. Szánalmas kifogások mögé bujkálnak.

Mi lenne szerinted a középút?

Az, hogy az első szerelmeddel éled le az egész életed? Más középút nem igazán jut az eszembe.

(23F)

2011. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy látom te a másodiknak születtél. Amúgy nem igy van. Pl nekem elég sok barátnőm volt, most azonban nincs kilátásban senki, ergó szar időszakom van. Na erre varjál gombot.
2011. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem említettem hogy én a második kategóriába tartoznék, csak matek-infó-fizika szakos suliba jártam, sok korombeli palit ismerek. És nagyon ez rajzolódik ki, véglet emberek vannak.
2011. dec. 16. 12:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Csokszuz 20 evesen. Ez nem a karma, hanem tenni kell erte. Na hajra.
2011. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van átfedés a kérdéseddel szerintem, és itt ki lett vesézve a dolog:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__24679..


Sikeresnek/lúzernek születni nem lehet, minden attól függ, milyen személyiséged lesz, mire felnősz. Mennyire leszel megalkuvó, mennyire bújsz meg a háttérben, ilyesmi. És a te általad felállított 2 kategória itt válik ketté.

2011. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"20/F vagyok, és azt vettem észre, hogy 2 pasi típus van (kb 50-50% arányban)"


Nem, az 50-50 nem igaz. Bontsuk inkább háromfelé:


A) vannak, akiknek sok nőjük van - 10%

B) vannak, akik sokat beszélnek a témáról, de nem sok közük van hozzá - 40%

C) vannak, akiknek nem megy a dolog és nem is titkolják - 50%


Középút nincs, de a "sikeresek" sokkal kevesebben vannak, mint gondolnád. A többség csak dumál. Az embereknek átlag 3-4 szexuális kapcsolatuk van egy élet során. Ebben benne van az, hogy keveseknek több száz, a nagy többségnek meg 1-2.


"Van aki egyszerűen sikeresnek született és van aki lúzernek?"


Ezt nem feltétlenül mondanám. Egyrészt senki sem "születik" ilyennek vagy olyannak, hanem valamilyenné alakul élete során. Másrészt van kétféle stratégia a párkeresésben. Az egyik az, hogy valaki sorra veszi a nőket (néhány hetente vagy naponta vált) és aztán egyszer megüti a főnyereményt és annál megáll. Meg van a másik, gyakoribb, amikor nagyon lassan, évek alatt alakítanak ki kapcsolatokat. Ismeretség, aztán barátság, majd elkezdenek járni. Az utóbbi módszer lassú, egy-egy kapcsolat évekig tart, és ebből csak kevés fér bele egy ember életébe.


Mindkétféle módszerből tudnék példákat hozni sikeres kapcsolatokra és boldog házasságokra.

2011. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

mert nem létezik semmilyen középút!!!

légy bátrabb nem lehetsz soha önmagad csak úgy teszik a menők habisztik mind kutyák

de mindig valakit leutánoznak vagy filmből vagy valaki közelebbi ismerősről,rokonról :d

amúgy minden nap rolytosra verik hm :d

2011. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért nem látsz középutat, mert korlátolt vagy.


Van középút, nekem elhiheted.


23F

2011. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 7.-sel értek egyet.:)
2012. okt. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!