Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIért van az, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért van az, hogy az ember nem képes uralkodni magán, annak ellenére, hogy nagyon szeret?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt, mostanában akadnak problémák, mert már túlságosan szeretünk. Féltékenység és bizalomhiány, pedig eddig nem volt, vagy tudtunk vele élni, anélkül, hogy problémát okozott volna. De most már nehéz.

Mert azt nem lehet folytonosan csinálni, hogy az ember egyszer elküldi a másikat, mert képzeleg csupán,és nyomozgatni kezd a másik után és emiatt elönti az agyát a vér és nem gondolkodik, sőt még a saját szemének sem hisz, utána meg mikor már képes a gondolkodásra, akkor jön rá mennyire is szereti és hogy nem képes élni nélküle. Túl lehet ezen az érzésen jutni? Tudom piszok nehéz, de lehetséges vajon újra felhőtlenül boldognak lenni.


2009. máj. 18. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Én amondó vagyok,ha egyszer már elmult a bizalom akkor már semmi nem lesz olyan mint"régen"bizalom az alapja mindennek.

Azt a felhőtlen boldogságot nem valószínű hogy vissza lehet hozni.

Én is megtapasztaltam,ha elmult a bizalom,akkor csinálhatott bármit,bárhogyan,mindig kétségeim voltak.Szerintem jobb az ilyen kapcsolatot minnél hamarabb lezárni.Fáj,és ahogy te írod piszok nehéz,de túl kell lépni...

Közhely,de az idő mindent megold.

2009. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Én csalàd anya vagyok,és bizony,ugyanez folyik nàlunk.

Pàrom alig van itthon,baràtjaival vann,éjjel is,de én nem lätom mit csinàl,akàr meg is csalhat.

De ö se làt engem,igaz én babàval vagyok,de aki akr az babäval is megtehet bàrmit.Szoval egymàs irànti bizalmunk elfogyott,és én màr azon vagyok,hogy vàlok.

Sajnos ahol egy kapcsolat elromlott,azt helyrehozni nem lehet.

A régi sebek mindig felfognak szakadni!

2009. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
A "túlságosan szeretni" nem fér össze a féltékenységgel és a bizalomhiánnyal. Ellentmondás.
2009. máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ettől félek én is, hogy hiába a nagy szeretet, mert a múlt mindig ott marad, és igen a seb is, és félek, hogy mindez csak egy nagy szenvedéshez fog vezetni, hogy hiába próbálkozunk akárhányszor, mégis oda fogunk kilyukadni, hogy véget kell vetnünk a kapcsolatnak, még akkor is ha a szeretet megmarad, mert mindketten tönkremegyünk ebbe. Persze hitem van, még talán kevéske erőm is, de már józan eszem is, nem csak szívem.
2009. máj. 18. 09:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a kapcsolat elején volt már bizalomvesztés, túl jó pasi a barátom,sok nő irogat neki,és a múltja sem a legszebb,nők sokasága.Alapból nem volt meg a bizalmam ilyenek után,mikor kiderültek,és énis követtem el hibát,amiért megingott a bizalma. Azóta folyamatosan ellenőrizzük egymást, ha felhivom,mondja otthon van,megkérem kapcsolja be a tv-t,akkor hiszem el. Lehet igy élni. Fél év alatt javult hajszálnyit a helyzet.De szeretem,és lesz jobb.
2009. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
"túlságosan szeretünk"--ember, akkor hol itt a baj???
2009. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A baj ott van, hogy mindketten házasok vagyunk, rosszkor találkoztunk, de találkoztunk és sokkal többet adtunk egymásnak, mint a párjaink. És képtelenség és embertelenség volna válni, s azt gondoljuk,hogy sajnos nem az a megoldás, mert a mai ellehetetlenedett világban akkor közösek lennének a problémák és az is előbb utóbb hasonló helyzethez vezetne. Így hát kitartunk, harcolunk a boldogságért, csak piszok nehéz.
2009. máj. 20. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!