Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek merjek lépni?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, fiú. Van egy csaj akivel volt egy néhány órám, kaptunk közös feladatot, amit meg is csináltunk a suliban. Szerintem nincs pasija. nekem szimpatikus lett mert nekem pont ilyen lányra van szükségem. Úgy veszem észre mikor beszéltünk szívesen beszélt velem és néha mosolygott is. Igazából nem tudom mit szólna ha elhívnám valahova mondjuk facebookon mert mostanába nem sűrűn fogunk összefutni mert vége a félévnek. szerintetek csajok ezt, hogy lenne érdemes csinálni, hogy ne mondjam meg neki h tetszik, de mégis érezze h szimpatikus nekem?,
2011. dec. 16. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Haha! Úgy olvastam, hogy: Szerintetek merjek LOPNI?
2011. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha most nem lépsz, valaki lecsapja a kezedről, és akkor nehezebb dolgod lesz h elhódítsd. :)

Basszus ezt pont én mondom, aki hasonló szituban van? :D

2011. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

MERJ !

Sok sikert :DDD ismeretlenül is(:

2011. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

KÉRDEZD MEG!


Mi vesztenivalód van. Max azt mondja, hogy nem vagy az esete...

2011. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lépj,amíg teheted! Vesztenivalód nincs, viszont nagyon sokat nyerhetsz... hajrá ! :)
2011. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vezér Hedvig 5!

már biztosan kú*rja valaki, szóval kár belé a szó...

2011. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bizony,ne kerülgesd a forró kását,ne körvonalazd a dolgot,hanem egy az egybe mondd meg neki,amit szeretnél vele járni.
2011. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7.válasz vége kusza lett, tehát"mondd meg neki amit szeretnél"
2011. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lépj... hívd el... beszélgessetek. Lányként ebben a helyzetben vagyok egy csoporttársammal. Vonzódom hozzá, és sokat vagyunk együtt, pl. egymás mellett ülünk majdnem mindig, ölelgetjük egymást, meg sok jele van annak, hogy kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak... és bolondulok meg érte... nagyon szeretném, ha már lépne valamit, de lányként én nem akarok annyira kezdeményezni. Szóval, minél előbb lépj valamit, nehogy úgy legyen a csaj, mint én :-) L/20
2011. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Űzenges neki sms vagy e mailen.


Vagy egyszerűen beszélj vele.

2011. dec. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!