Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek megint lépni vagy akkor elbaltáznék mindent?

Figyelt kérdés
Tehát megismerkedtem egy lánnyal kb. 1 éve nagyon tetszett nekem és találkozgattunk de sajnos az lett a vége hogy megismert egy másik srácot és engem meg lekoptatott én meg is sértettem akkor amikor ezt elmondta és nem beszéltünk utána fél évig most megint találkozgatunk, de csak mint „barát” segítek neki néha kicsit a munkájában stb. és elmondta hogy, hogy vesztette el a szüzességét(rossz volt az első szexuális élménye és ezért azóta nem is volt senkivel ez volt 4 éve ugye aki miatt lepattintott avval sem lett semmi és állítólag ezt most csak nekem mondta el tehát bízik bennem ami jó) Na most Merjek lépni felé megint? Mi van, ha meg elutasít (ami majdnem biztos mert eddig mindenkit elutasított ) az elég kellemetlenül érintene  és ha megijed és azt mondja h akkor a barátságot is hagyjuk (bár nem hiszem hogy ezt mondaná, de akkor sem lenne ugyan az) és utána megint bizalmatlan lesz velem. Ő egy nagyon félénk lány inkább elküld mindenkit, mint hogy közel engedjen bárkit és nem tudom, hogy mit kellene vele csinálnom nem elég nekem csak a barátság.
2010. jún. 13. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg míg ő kezdeményez, így tudod majd, hányadán állhatsz vele. Lehet, hogy csak barátként gondolkodik veled kapcsolatban.
2010. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe az ilyen h*lye pics*kkal nem foglalkoznék. Mást választott helyetted és utána visszajön mintha mi sem történt volna? Majd a kapcsolatotok is így fog végződni, hogy majd más miatt lesz vége mert megint meglát valakit vagy csak teszi neki valaki ott a szépet neki. Megvolt az esélye nálad és mégis ő qurta el. Ha nem akarsz másodjára is pofára esni nála akkor jobb ha hagyod a francba.
2010. jún. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerinted most csak azt gondolja, hogy már csak barátságot akarsz tőle?

Nehogy azt hidd!

Tisztában van ő ezzel.

A lányok mellesleg azt a fiúbarátot értékelik a legjobban, aki szerelmes is beléjük...:)

Ez mondjuk nem zárja ki, hogy ne legyen szerelmes beléd egy ilyen típusú lány a barát bizalom hatására.

2010. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meddig várjak? Nagyon rossz hogy nem csókolhatom meg meg ilyenek mondjuk egyszer "bújtam" hozzá nem bírtam ki :) (én ilyen bújós pasi vagyok) és nem csinált semmit kicsit mintha meglepődött volna ,de hagyta. Viszont azóta nem találkoztunk személyesen csak msnen beszéltünk ami nemtom mit jelent mondjuk dolgozik látástól mikulásig meg ha van idelye akkor meg barátnőzik és nem velem találkozik. Szóval nemtudom h konkrétan ő mit érez
2010. jún. 13. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kihasznál, mert egy lány megérzi, ha tetszik egy fiúnak, azt meg pláne ha szerelmes is belé. Téged meg, mint barátot fogad el, meg nekem kicsit olyan mintha pótlék lennél.De ha neked csak ő kell, akkor próbáld meg kicsit féltékennyé tenni és a reakciójából leszűrni, hogy akar-e többet vagy a barátnőinél érdeklődni finoman, hátha ők többet tudnak :)
2010. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!