Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni! Maradjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni! Maradjak a 'réginél' vagy merjek lépni? (több dologban nem tudok dönteni. )

Figyelt kérdés

Leírnám röviden mi a szitu: van egy barátom kb. 1 hónapja (már 2x jöttünk össze, az első nem működött, most próbaidőn vagyunk, hátha jobb lesz.) Nem tudom, mit érez és azt se, hogy én mit érzek.

Féltékenykedett párszor. Ez szerintetek jó jel? És kb. amikor találkozunk, itt alszik, aztán délelőtt/reggel elmegy, mikor hogy...lehet csak kihasznál, míg nem talál vkit? mikor együtt vagyunk, akkor jól érezzük magunkat, és mindennap beszélünk! vagy tényleg komolyan gondolja??

De közben bejött egy másik srác a képbe... ismerkedünk, aranyos, tudja, h van barátom, de vár, és igencsak biztat, h hagyjam ott a régit. lehet, hogy meg kéne próbálnom vele? vagy maradjak a réginél? Nem tudom mit érzek, és mit akarok, senkinek se akarok rosszat, már így is rossz,hogy ilyen helyzetbe kerültem. FONTOS!!


2010. okt. 14. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ennél már csak tudod mi a roszabb? Az, ha nincs kit választani :$

Alapban a féltékenykedés lehet jó, mivel fontosnak tart nyilván. Ha valaki nem az, akkor ott baj van. Még az elején vagy mindennek még nem késő dönteni. Én lehet a helyedben az újjal próbálnám meg. De tényleg ezt csak te látod, melyik a jobb. 24/F

2010. okt. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Fontos hogy milyen mértékű a féltékenykedés? Ki lehet nőni, de sajnos állt nem sikerül.. És nem jó jel. Enyhe formában oké, de ha már gyanusítgat, veszekszik, nyomozgat utánad, az már nem okés...

Miért megy el mindig olyan korán? Van valami jó oka rá hogy nem tölti veled a napot soha? sztem hagyj még időt magadnak.

2010. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Pl. múltkor haverommal voltunk, és akkor is folyamat ölelgetett, meg megfogta a kezem, úgy hogy a haverom jól lássa, hogy együtt vagyunk... én kicsit kellemetlenül éreztem magam, és hát szegény haverom még jobban. de bevallom azért jól esett, hogy így viselkedett. Aztán mikor nem voltunk együtt, akkor is féltékeny volt egy srácra... igazából találkozni fogok a másik sráccal, mint barát, vagy ilyen terep felmérés nem tudom...inkább az utolsó. utána már előrébb leszek vele kapcsban, emrt ez az ismeretség még friss, és hát ugye tudjuk,h minden csoda három napig tart... Nem vagyok szerelmes, de viszont szeretném, ha működne a mostani barátommal... azt hozzáteszem, h még nem vitt haza... előző kapcsnál sem, akkor igaz még egy hónapot sem voltunk együtt. de ez nekem rosszul esett... csak ő nem tudja.

Igen, oka van rá, h el kell mennie, mert dolgozik, vagy otthon kell vmit csinálni! Amikor ideje van, akkor velem marad sokáig!!

2010. okt. 14. 00:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Miről van szó? Valaki foglalja össze pls 2 mondat hosszúságban.
2010. okt. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Van egy barátom(2x-ra vagyunk együtt) 1 hónapja és színrelépett egy másik... Nem vagyunk szerelmesek, próbálkozunk, de lehet, hogy váltanom kéne?? (Félek, h kihasznál)


Ám nem tod elolvasni? nem olyan hosszú:D kül 19 éves vok

2010. okt. 14. 01:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs kedvem olvasni. :D Ha meg le lehet írni 2 mondatban is csak kérni kell, akkor meg főleg. :D Szerintem ami nem megy azt ne erőltesd, ha akad jobb válaszd azt. Úgyse tudhatod mi sül ki belőle. Az életkorodat meg köszi de nem értem mit változtat a kérdésen. :D
2010. okt. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Semmit, csak beleírtam (mielőtt kérdezné vki)

Ám két mondatból meg semmit nem tudsz kb., hogy mi a helyzet. csak h van egy pasim meg van egy jelölt:D De azért köszi a választ!! és a többieknek is!! :)

2010. okt. 14. 01:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de teljesen leköti a figyelmemet a "Női ejakuláció? O. O A csajok is tudnak ilyet?" c. kérdés. :)
2010. okt. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Talán Te tetted fel? na azt én is láttam... mármint a kérdést:D:D
2010. okt. 14. 01:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak egy módon tudod eldönteni, h melyiket válaszd (sztem). Találkozz a másik sráccal, beszélgessetek...A viselkedéséből sztem már kiderül, h a bunkó fajta-e aki csak ki akar használni vagy pedig a normálisabb. Aztán ha bejön a másik srác akkor hagyd ott a barátod mer ami nem működik azt nem kell erőltetni.
2010. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!