Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány,21 éves srác....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány,21 éves srác. Nagyon nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik a srác,állítólag én is bejövök neki,de egyetemre jár Szegedre és csak pénteken,szombaton és vasárnap van itthon....:S
2011. dec. 16. 20:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
most azért mert "állítólag bejössz neki" honnan veszed hogy járni is akar veled? pffff... az még nem bizonyít semmit! ha meg össze akar veled jönni az elég gáz :S
2011. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Sajnos nagy és szerintem a szüleid se örülnének neki hogy egy majd csak felnőtt emberrel vagy kapcsolatban :(

Ráadásul ez a 21 éves srác meg is ronthat téged az meg szerintem nem esne jól neked :/

2011. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
14 éves vagy gondolkozz már , hova pasiznál még inkább élvezd kis hogy gyerek vagy még ,mert hamar el telik ez a pár év és vissza fogod sírni még ( főleg egy 21 éves sráccal.. ha lennél 20 a pasi 30 akkor nem ciki meg nem baj de egy 14 -évesnél ... xd )
2011. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

szüleim közt is ennyi a korkülönbség, és anyum is 14 volt mikor "összejött" apámmal. azóta együtt vannak :)

vannak ismerőseink, ahol a pasi 12 évvel idősebb a nőnél, ott 2 gyerek is van már, boldogok együtt.

nyugi, ha nektek nem sok, és a pasi fog rád várni már pár évet (a szexszel) akkor nincs gond :)

2011. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
hagyjd már mit akarna egy kislánytól egy 21 éves srác? Szép vagy hamvas a bőröd megnőtt a cickód, ülőgarnitúrád is rendben van, vagy még annyira naív, hogy bohócszerelemre vágysz csak nem kell zsé meg dőzs, szal ingyen meg lehet kapni. Szóval én látok benne esélyt, és nagy a különbség.
2011. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
miben van esély?
2011. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
én 14 évesbe vagyok szerelmes nah és már ezt furcsán nézik... reméklem össze jön amgányos vok
2011. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező, ne hallgass a trollkodókra. Simán működhet a kapcsolat, nem szabad túlizgulni ezt a korkülönbség kérdést.

Beszélgess vele, próbáld jobban megismerni. Ha te komolyabb kapcsolatot szeretnél, ki kell puhatolózni, hogy vajon ő is azt szeretné-e.

Nekem például 23 évesen néha bejönnek a fiatalabb lányok is, persze csak ha közös vonzalom van és jól megértjük egymást. Azt én is elítélem, ha egy srác kihasznál egy sokkal fiatalabb, naiv lányt.

2011. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
87%

kedves Troll csősz!


egy 14 éves lány biológiailag gyerek. Ez mentális és testi gyerekséget jelent. Pubertás, éppen érik. Te sem fogsz leszedni a fáról egy még zöld piros almát. A korkülönbség addig akkor nem nagy amikor már mindkét fél biológiailag átesett a felnőtt koron! Ee felelőtlenség!

Kérdezd meg magad mennyit változtál 14 éves korod óta. Kb seggedbe turkáltál és taknyodat etted most meg munkád van és 6dik barátnőd. A gyerek a gyerekkel járjon.

Dimenziók választanak el titeket higyj nekem kérdező.


Ne haragudj kérdező, hogy kicsit kikarikíroztam a 14 éves kort a 23-hoz képest, de higyj nekem! Minden ismétlem minden egyes nő ismerősöm megbánta, hogy az első pasija 14-15 évesen egy 19-20 éves kizsákmányoló ge*i volt. Mert 19-20 évesen mindenkit meg akarunk kapni legalábbis mi férfiak.

2011. dec. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Egy ténykérdést pontosítanék: még nincs munkám, most fejeztem a sulit. Ami engem illet, mindig jól érzem magam a nálam fiatalabbak társaságában, jobban mint a velem egyidősökkel (nem csajozás terén, hanem úgy általában). Sok különbséget érzek 14 éves koromhoz képest, de azért egy dimenziónyit nem.

Ja és ismerek olyan 15 éves lányokat, akik már tisztára felnőttként viselkednek, és olyat is, aki nem. Itt sem lehet általánosítani, ahogy a 20-21 éves fiúk megítélésénél sem. Nem mindenki szemét, kizsákmányoló alak.

Amúgy szerintem egy lazább kapcsolat is működhet, nem kell olyan hosszú kapcsolatba bonyolódni, ami meghatározza a lány tinédzser éveit. Ha előre megbeszélik, hogy alkalmi , laza kapcsolat, elvileg működhet. Tudom, valakinek ez nem jön be, de mi, emberek különbözőek vagyunk.

Egyébként nekem nem volt párkapcsolati v. szexuális élményem ilyen nagy korkülönbséggel (úgy gondolom, 14 évessel nem is lesz), szóval saját példával nem tudok érvelni. És nem szorgalmazom, hogy minél több 14 éves keressen magának jóval idősebb srácot, csak azt mondom, hogy néhány esetben működhet a dolog. Azt elismerem, hogy az esetek többségében nem. Vagyis a kivétel erősíti a szabályt. :)

2011. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!