Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány,21 éves srác....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány,21 éves srác. Nagyon nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik a srác,állítólag én is bejövök neki,de egyetemre jár Szegedre és csak pénteken,szombaton és vasárnap van itthon....:S
2011. dec. 16. 20:37
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Szerintem elég nagy, mivel egy 21 éves már többet akar a barátnőjétől, mint egy kamaszkorú
2011. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
81%
Neeeem dehogy nagy az én pasim 40 éves én meg 17.
2011. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
nem nagy .
2011. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
nem vészes, de sztem törvénybe ütközik
2011. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

1. Ha a lány elmúlt 14, akkor semmi sem ütközik törvénybe.

2. Ha mégis törvénytelen lenne, az se kell, hogy szempont legyen. Hiszen önmagában azt, hogy járnak egymással, nyilván nem büntetik. Az pedig, hogy mi történik kettejük között (intim dolgok), csak rájuk tartozik, nem kell elmondani senki másnak. Ennyi.

2012. jan. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
most is látok hasonlot és ott is 15éves volt a lány 22pedig a fiú 2 éve együtt vannak és minden jel arra mutat hogy együtt is öregszenek meg.nem biztatni akarlak mert tény hogy ez rosszul is elsülhet de (igaz hogy kevés)vannak olyanfiúk akik nem csak kihasználják a lányokat.
2012. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
egy kamaszkorú srác is ugyan azt akarja egy lánytól de ha meg történik aminek nem kéne akkor szerintem egy idössebb srác(persze nem gerinctelen)jobban odafigyel a dolgokra mint egy 14-15éves.
2012. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!