Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem összetett, komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem összetett, komoly válaszokat várok. Voltatok már ilyen helyzetben? Ti mi alapján döntenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja külföldön élek, a barátomtól távol. Természetesen a távolság rányomta az amúgy sem teljesen stabil kapcsolatunkra a bélyegét. Alapból olyasféle viták voltak köztünk, mint részemről féltékenység, bizalomkérdés (amikor elvileg már együtt voltunk, írt még az exének, hogy hiányzik neki..). Mivel már ismerem 5 éve, és elég sok mindent megéltünk, voltunk együtt, aztán szakítottunk, voltunk mással, megint összejöttünk, így ezeket nem úgy dolgoztuk fel, mint egy átlagos pár. Mert ha ennyi ideje egymással akarunk lenni, annak oka van. Még mindig szeretjük egymást, persze már nem rózsaszín köddel, de a másikat akarjuk. Viszont nem tudom, hogy ez így normális-e. Így, hogy most külön vagyunk, csúnyábbakat veszekedtünk, mivel ugye csak az msn-en beszélünk, élőben más lenne. Sokszor azt érzem, hogy jobb lenne mégis csak külön. Viszont lassan hazamegyek, és tudom, hogyha találkozunk, minden rendben lesz, megint vele akarok majd lenni, de nem tudom ez lenne-e a helyes. Az az igazi amit akkor érzek, amikor nem látom, vagy az az igazi amit akkor amikor vele vagyok? Nem akarom bántani. Kicsit hosszú lesz, remélem valaki elolvassa, és tud segíteni. 23/L


2011. dec. 16. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a másik hiánya miatt mindketten feszültebbek vagytok, és ezt egymáson töltitek le. Neked kell érezned, hogy hogyan lenne jobb, de én azt mondom, hogyha tényleg nemsokára hazajössz, akkor azt várd meg, és itthon majd meglátod, mi a helyzet. Tudni fogod, ha szakítani kell. Vagy legalábbis én mindig tudtam.

Kitartás és sok sikert :)

23N

2011. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
várd meg amíg hazamész szerintem!
2011. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A távolság egy nagyon szemét dolog, de ez is csak egy próbája a kapcsolatotoknak, és látod, te meg is inogtál. Meg kéne ezt beszélned vele - persze higgadtan -, lehet ő is így érez. Akkor pedig mérlegelni kell, hogy megéri-e ez a kapcsolat, hogy elvegye az időtöket.

Próbálj egy kicsit engedni, még ha rosszul is esik valami, ne hányd a szemére, ez nem olyan időszak most. Hidd el, ha hazajössz, mindennél jobb lesz viszontlátni, és minden rendbejön : ) Szerintem ne dobj fel 5 évet ezért, mindennek jár még egy esély.

2011. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. dec. 18. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!