Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben ilyen helyzetben? (20/L) Komoly válaszokat kérnék.

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje együtt vagyok a jelenlegi párommal, de nagyon ellaposodott a kapcsolatunk, mind szerelmi és szexuális téren is. Nem rég felkeltette a figyelmemet még két pasi. Az egyik a barátom legjobb barátja, aki az évek alatt úgy megváltozott, hogy mára már az ideálom lett s sokszor célzott rá, hogy tetszek neki. A másik egy új ismerősöm, aki kövér volt mikor megismertem de mára már annyira férfiasodott, hogy nagyon jó pasi lett belőle. Ő pl. nyiltan megmondta, hogy kár hogy van barátom. Kilépnék a jelenlegi kapcsolatomból, de az idő annyi emléket hozott, hogy nem szívesen hagyom hátra, de ez mégse maradhat így. Mit tegyek? Kérlek segítsetek...
2011. aug. 16. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
tipikus ribanc vagy, ott a barátod és ahelyett hogy közösen megbeszélnétek és feldobnátok a kapcsolatotokat , te inkább mások után koslatsz, hát gratulálok, lődd le magad
2011. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

első: te meg tipikus paraszt vagy és lődd le te magad! Miért kell megbántani a másikat? Te talán bűntelen vagy?

Bunkó!

Kérdező!

El kell határoznod magad keményen ,el kell döntened mit akarsz. Ha úgy döntesz, jobb, ha szétmennétek, akkor közöld a barátoddal.

2011. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbáld meg helyrehozni a jelenlegi kapcsolatod, beszélgessetek stb. Ha nem megy akkor szkíts vele. A legjobb barátját viszont felejtsd el. Mert az ribancság lenne a javából és nem elég, hogy miattad szarul érzi magát még a barátját is elvesztené.
2011. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen! A barátaival és közeli ismerőseivel ne kezdj!
2011. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te is tudod választ a kérdésre, hogy a "barátommal maradjak-e?" ha már megfogalmazódott benned a kérdés...

Azért a legjobb barátjával nem kellene, legalábbis egyből rámenni az nem szép dolog. Ott a másik srác, azt írtad ő is tetszik.

2011. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: Azért, mert szeretetre vágyik, és jobban körül néz a férfiak között a környezetében, még nem ribanc, te nyomi. Akkor lenne az, ha nem gondolkodna ezen, és egyből megcsalná a párját.


Kérdező: Először tényleg a jelenlegi kapcsolatodat próbáld rendbe hozni, ahogy az egyik korábbi válaszoló írta, ha nem megy, nincs értelme tovább erőltetni a dolgot, még ha sok szép közös emléketek is van. Lényeg, hogy ezt úgy csináld végig, hogy szem előtt tartod a párod önbecsülését is, tehát ne az legyen a végén, hogy "két szék közé esel".

2011. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Victoria Winchester ***** válasza:
Ha már megfogalmazódott benned a kérdés, hogy szakíts-e vele, akkor az már rég nem jó. Ha már nem szeretsz a pasiddal lenni, szakíts vele, semmi értelmi húzni a dolgot, mert akkor se neked se neki nem lesz jó!!
2011. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát és hogy tényleges, megértő válaszokat adtak (kivéve az elsőnek).


A legjobb barátjával tényleg nem lenne jó, mivel nem szeretném, ha egyedül maradna a barátom.


A másik sráccal még nem tudom, hogy mi legyen.


Megfogadván a tanácsotokat, meg fogom beszélni a barátommal, hogy mi a problémám a jelenlegi kapcsolattal. Adok neki még egy esélyt. És ha nem javul a helyzet pár hónap múlva se akkor lehet, hogy ennek a kapcsolatnak már nincs jövője.


Köszönöm még egyszer mindenkinek. Ment a kéz mindenkinek :)


Ui: Remélem nem okozok csalódást, de nem fogom ezért megölni magam, mellesleg mivel soha sem csaltam meg a barátom így miért vagyok ribanc? Vagy csak a szókincsed kevés és nem tudod magad kifejezni máshogy? Így is úgy is szánalmas amit írtál (első hozzászólóhoz)...

2011. aug. 16. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!