Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még, van értelme várni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még, van értelme várni?

Figyelt kérdés
Ezzel a fiúval jártam kb. fél évig, aztan elhagyott, mert azt mondta, nincs felkészülve, és hogy már nem szeret. Mivel egy helyen lakunk, naponta egymasba botlunk, és mivel az ismeretségi körünk is azonos, sokat talalkoztunk az idő alatt is, hogy nem járunk. Nagyon sokáig durva és flegma volt velem, azonban az utobbi időben megvaltozott valami. Láttam rajta, hogy másként áll hozzám, de nem tudom miért. Annyira félek megmondani neki, hogy szeretem, mert mivan ha ő nem. Tegnap is pl. egy partyn újra elég durvan beszélt velem, szóval tényleg nem tudom. A legjobb baratja szerint szeret engem, de én nem tudom mit higgyjek. Lehet, hogy ő is fél ettől az egésztől, mert közben randizgattam másokkal.
2011. dec. 16. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
bocs, de én már nem szeretlek! sajnálom, de mindkettőnknek úgy lesz a legjobb ha elfelejtjük egymást...
2011. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát ha durván beszél veled meg dúrván viselkedik és kijelentette hogy nem szeret akkor minek foglalkozól vele?Szerintem hagyd és keres más aki szeret,és kedves hozzád!
2011. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sose ess bele kétszer ugyanabba a hibába.. a mondás is igaz... felmelegített káposzta már nem olyan mint az igazi ;)
2011. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha egyszer már jártatok, miért nem tudod, mit érez?

ha durva, akkor valszeg nem frankó neki valami miatt a dolog, szóval esélyes, hogy nem.

2011. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!