Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden felesleges lett volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden felesleges lett volna? Így kell vége legyen?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, hogy hosszú lesz, de úgy éreztem ki kell írnom magamból, mert iszonyúan el vagyok keseredve és próbálok valami kapaszkodót találni.


6 éve szeretek valakit, aki viszont szeret, mégsem vagyunk együtt. (Az okát nem firtatnám, nincs 3. személy benne, ő döntött így).

Én ez idő alatt úgy érzem mindig mindent megtettem értünk, 100%ot adtam, hiába nem voltunk normálisan együtt.

Ez idő alatt sokszor voltam úgy, hogy kitűztem egy időpontot, hogy addig és ne tovább. Ha akkor sem lesz velem ténylegesen, akkor felejtsük el egymást. Sajnos sosem voltam elég erős ahhoz, hogy ezt be is tartsam.

A mostani időpont 2 hét múlva jár le, ugyanis azt mondtam, hogy idén még itt leszek így neki. Viszont ma reggel volt egy beszélgetésünk, ami alatt egyértelműen kiderült, hogy feleslegesen várok, nem lesz velem.

Tudni kell, hogy ez az évünk zuhanórepülés volt, nagyon csúnyán megbántottuk egymást kölcsönösen, az év elején-közepén. Azóta nyalogattuk a sebeinket és ezáltal kissé eltávolodtunk. Ennek ellenére még mindig szeretjük egymást. Viszont bennem irtózatos harcok dúlnak őt illetően. Gyűlölöm őt amiért ezt teszi velem, hogy még mindig nem vagyunk együtt és hogy most sem leszünk együtt. Emiatt, ha beszélünk én nem tudok vele már kedves lenni, nem tudok az a bájos lány lenni, aki voltam sok éven keresztül. Talán ez egy önvédelmi mechanizmus a részemről, nem akarom, hogy újra nagyon közel kerüljön hozzám, mert akkor megint nem tudnám lezárni az időpontunk lejártával. Így viszont könnyebb, hogy inkább a haragot táplálom és nem a szeretetet. Bár ehhez hozzá tartozik, hogy hanyagolva érzem magam, sosem figyelmes velem, így aztán nem nehéz megbántottnak lennem.


Igazából tanácsokat szeretnék kérni, hogy hogyan tudnám őt elfelejteni, vagy legalább oda eljutni, hogy ne kommunikáljak vele az új évtől. Hogyan lépjek tovább, amikor még mindig szeretem? Mi az, ami segíthetne átvészelni ezt az időszakot? Egyedül vagyok a problémámmal, a családomra sem számíthatok, hiszen nem nagyon tudnak róla. Ebből adódóan nagyon nem lesz módom gyászolni.

Mi az, amivel könnyebb lehetne, amitől nem gyengülök el megint? Hogyan utasítsam el egy 6 éve ismert és szeretett ember keresését (mert biztosan keresni fog...)?

És a legfontosabb, hogyan dolgozhatnám fel ezt az egészet? Hogy 6 évig vártam valakire és végül nem teljesedhetett be a szerelmünk? Hogyan lehet feldolgozni ezt a mérhetetlen fájdalmat és csalódottságot?


22/L


2011. dec. 17. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő nem szeret, ne áltasd magad ezzel! 22 éves vagy, térj észhez és lépj tovább, keresd meg azt, akinek kellesz. Biztosan lesz. Most meg ott a családod,jön a karácsony, tanulhatsz, bármit tehetsz,nagyon fiatal vagy még. Ez az ember egy tévedésed, de van még rengeteg időd megtalálni a hozzád valót.
2011. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

' Hogyan utasítsam el egy 6 éve ismert és szeretett ember keresését (mert biztosan keresni fog...)? '


Ha keres, mindenképpen utasítsd vissza, hagy figyelmen kívül. Biztos nehéz, de mondd meg Neki, hogy szeretnél továbblépni és hagyjon békén (ha kicsit lelkizősebb, mond Neki, hogyha szeret akkor békénhagy)


Sajnos ezen kívül nem nagyon tudsz mást tenni, sajnálom :\

2011. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bánomisén ***** válasza:

"6 éve szeretek valakit, aki viszont szeret, mégsem vagyunk együtt."

Ha szeretne, már régesrég együtt lennétek. Kényelmes megoldás voltál neki átmenetileg, de már az sem vagy.

A helyedben nem lennék ennyire csalódott, mert nem érdemli meg, hanem továbblépnék és odafigyelnék legközelebb, hogy kivel állok szóba.

2011. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok megint. Még annyit tehetnél, hogy barátnőzől, kimozdulsz, ismerkedsz (nem feltétlen kapcsolatot keresve). Ha már 6 éve szereted, gondolom csak Ő számított Neked. Mostantól nyitott szemmel járj, esetleg kezdj bele valami új dologba! :)
2011. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én 3 évig voltam ilyen kapcsolatba, igaz ott volt egy harmadik személy is (barátnője) két éve pont így decemberben eldöntöttem, hogy nem csinálom tovább elég volt, majd mikor össze szedtem a bátorságomat és nem a szívemre hallgattam akkor elmondtam neki, hogy ez nekem így nem jó és befejezem vele. Ekkor azt mondta, hogy várjak még egy kicsit mert ott akarja hagyni a bnőjét de még nem megfelelő az alkalom, egy percet se vártam mert 3 év alatt soha nem volt megfelelő az alkalom, majd mikor már hetekig nem találkoztunk akkor valóban ott hagyta a barátnőjét és újra próbálkozott de akkor sem kellett. Ígért fűt fáj de belefáradtam.

Nem voltam csalódott nem fájt egy kicsit bántott, de sokkal sokkal jobban éreztem magam.

És jelenleg egy olyan férfi mellett vagyok akinek bármikor írhatok sms-t akit felhívhatok ha a hangját akarom hallani, akivel esténként együtt fekszünk le és reggel együtt ébredünk aki mellett megtudtam mi is az igaz szerelem. Mert a másikkal egyoldalú volt.

2011. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6 éve szeretek valakit, aki viszont szeret, mégsem vagyunk együtt.


Nem akarlak megbántani, de hülye vagy, ha ezt tényleg elhiszed. Ha szeretne, együtt lennétek, bármilyen akadály áll is az utatokban.


Engedd el.


23F

2011. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!