Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki kb. 3 hónapja zaklat. Már megmondtam neki többször is szép szóval, hogy nem tetszik, nem az esetem, de akkor is zaklat. Egyszer már szép magyar szavakkal is elintéztem, de utána másnap avval jött osztálytársam, hogy azt mondta neki, hogy járok vele. És van egy kialakuló kapcsolatom, és avval a sráccal is jóban van, és már félek, hogy neki is mond majd valamit. Mit tegyek?

2011. dec. 17. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2011. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rúgjad tökön!
2011. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy :essél transzba és menjél a francba.
2011. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Többek előtt hangosan mondjad meg neki, hogy mennyire nem kell neked. Persze ne túl durván, ha bunkón csinálod, akkor még a végén te leszel a szemét.


Kb 4-5 ember ha a közelben van, akkor szépen, nyugodtan, kedvesen, de határozottan:

"Sajnálom, de nem szeretnék veled járni. Kedves vagy nagyon, de nem tetszel. Kérlek ne terjeszd hogy járunk. És kérlek ne udvarolj nekem. Aranyos tőled, de nem tudom viszonozni. Keress magadnak más lányt."


Szerintem hatna.


23F

2011. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az előzőt megpróbálom, vagyis a mások előttös részét, mert a kedvep beszélgetést már próbáltam. De majd csak akkos ha találkozok vekle, addig se keresem -.-
2011. dec. 17. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelmeztesd a barátodat, hogy a srác egy őrült. Ha a barátod normális, úgyis neked fog hinni, a zaklatód meg hadd higgyen, amit akar.
2011. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Föl is jelentheted.Nekem is volt egy olyan esetem egyszer az életbe.Elmentem két osztálytársammal egy kocsmába és ott volt egy fazon akinek meg tettszettem és haza is vitt magával de közöltem 20x ,hogy nem akarok tőle semmit és haza sem akarok menni vele.Nálam erősebb volt.Mikor elindultam haza a kocsmából én mentem volna haza de ő erőszakoskodott nem fizikálisan csak annyira,hogy elém állt.Nem engedett vissza a koleszba.Ha megemeltem a hangomat nem hallotta semmit.Hazamentem vele de nem csinált veleem semmit.Azt hittem ezzel vége a dolognak.Hazautaztam és egyszer csak otthon csörög a vezetékes telefon.Valaki megadta a számom.Két hónapig jár a koleszba hozzám meg eljött hozzánk is a beleegyezésem nélkül.A koleszba sem tudták kitenni.Szándékosan bunkón viselkedtem vele.Lejárattam a haverjai előtt közbe leszaxtam mit gondolnak rólam.Nem reagáltam a hívásaira.Akkoriba nem voltam tisztában a jogaimmal de följelenthettem volna.
2012. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!