Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott kapcsolat, szexkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat, szexkapcsolat. Miért nem keres?

Figyelt kérdés
Elvileg egy ilyen/ilyesmi kapcsolatban vagyok, már ha nevezhetjük ezt kapcsolatnak. A lényeg, h egy hete nem keres.... Már nem is fog? Igazából, nem is tudom. Az elején rendes kapcsolatnak indult, aztán a srác visszakozott (érthető okok miatt) De megmaradtunk egyfajta kapcsolatba. Sokat beszélgettünk, együtt is voltunk, simogatások, csókok, de már nem keres. Pedig nekem hiányzik... Ti mit gondoltok?
2011. szept. 12. 20:04
 1/6 BlackSword ***** válasza:
100%
Azt, hogy a szexkapcsolat arról szól, hogy ki-ki megy a maga feje után, és ha éppen elkapja az inger, akkor felhívja a másikat, hogy aktion lesz... Aztán lesz az ungabunga... De ebben egy deka érzelem sincsen... A nevében is benne van, hogy szexkapcsolat...
2011. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nagy hülye vagy ha belementél,miközben szereted... hívd fel és beszéld meg vele. ha nem kötelezi elmagát, akkor jobb ha nem foglalkozol vele többet, mert csak Te fogsz sérülni..
2011. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ebben van, akkor inkább hívnám nyitott kapcsolatnak. Sőt részemről már picit több is, de ezt soha nem tudja meg.
2011. szept. 12. 20:10
 4/6 A kérdező kommentje:
2.nak: De ha már egy hete nem keres, akkor olyan szánalmas nekem hívni, nem?
2011. szept. 12. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
VElem is ez volt,engem 3 hétig nem keresett,lehet besokallt belőled vagy megbántottad.MErt belőlem besokallt.Nem szabad így folytatnod hogy szereted mert te is bekattansz mint én.
2011. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Határtomika te gyökér! Hát már itt is itt vagy? :)
2011. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!