Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben mi van? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi van? Miért csinálta? Egyáltalán mit akarhat?

Figyelt kérdés

Tehát,5 hónapja ismerkedek egy sráccal,egy társkeresőoldalon ismerkedtünk meg,még nem találkoztunk,már elterveztük egyszer csak akkor tényleg halaszthatatlan dolga volt,meg is értettem(elég messze vagyunk egymástól 150km).

Kezdetben barátkozásnak indult az egész,majd egyre jobban kezdtük egymást megismerni,egyre több dolgot megbeszéltünk és egyre határozottabban el kezdett udvarolni,kedveskedni,amit egy idő után én is el kezdtem viszonozni(rengeteget beszélünk msnen)viszont utolsó beszélgetésünk ugyanúgy indult,mint korábban,majd egy 180 fokos fordulatot vett,olyan volt,mintha nem is akarná már még csak meg sem próbálni, mintha nem is az az ember lenne,akit el kezdtem megismerni.Majd amikor "látta" rajtam,hogy nekem ez nagyon rosszul esik,akkor újra visszatért a "régebbi" énje,újra olyan volt mint kezdetben és megkérdezte,hogy szeretnék-e vele járni?!


2009. máj. 18. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, vigyázz ezekkel az msn-es szerelmekkel, mert élőben teljesen más az az ember, aki a neten szépeket tud mondani neked. Mindenképpen találkozzatok, és csak azután éld bele magadat a kapcsolatba! Nehogy "pofára" ess! Ne hagyd hogy játszon veled a srác!

Lehet, hogy csak rossz passzban volt, amikor 180 fokos fordulatot vett! Nekem ha rossz lenne a kedvem, nem igazán akarnék/tudnék kedveseket írni! De személyesen ki tudnám mutatni, hogy mit érzek!

Azt javaslom tehát, hogy találkozzatok személyesen, sürgesd a találkozót ha kell! Lehet hogy csalódni fogsz, de lehet hogy nem!

Drukkolok!

Mimi (25/L) :)

2009. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)!

Nem a kedve volt rossz,hanem eddig az volt,hogy egy próbát megér,majd mintha nem akarná,később újra az első eset!

2009. máj. 18. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek a neten ismerkedni, mert amikor beszélek egy emberrel, sokat elárul az öltözéke, mimikája, testbeszéde, a beszéde(gépeléskor jobban meggondolom, hogy mit írok le, mint mikor beszélgetés közben kimondom), és az azonnali reakciók, az apró rezzenések. Interneten sokkal könnyebb becsapni a másikat, és én nem bízom annyira az emberekben, hogy ne gondoljam, ha tud jobb képet festeni magáról, meg is fogja tenni. Lehet, hogy így lemaradok 150 km-re lévő szerelmekről(kérlek ne vedd magadra).

Szerintem hagyd a fiút, és ha még mindig érdekelni fog, fussatok össze nyáron valahol(pl a Balatonnál), de akkor se nagyon legyél egyedül, legyenek ott bnőid, h segíthessenek, ha valami balul üt ki. Inkább ismerkedj olyanokkal, akikkel több óra utazás nélkül is tudsz találkozni.


Másrészt, ha a dolog összejönne a sráccal, milyen kapcsolatotok lenne? 2hetente összefutnátok, esetleg elköltöznél érte?


Remélem nem lett bántó amiket írtam

2009. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon kockázatos hónapokig netezni valakivel ismeretlenül, mert nagy a pofára esés esélye (tapasztalatom szerint 90 százalék) Pár levél kell, esetleg egy-két telefon, chet és én 2 héten belül találkozom. Most is 20 pasival találkoztam, mire egy bejött. Ez is még csak alakulgat, de egy stabilabb dolog, de legalább már egymásra koncentrálunk és kijelentkeztünk a netről. aztán majd kiderül.

Úgyhogy nem szabad ennyit húzni-halasztani. Értem én a távolságot, de az előzőnek igaza van. ha most se tudtok találkozni, később se fog menni gyakrabban.

2009. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!