Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg ilyen biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg ilyen biztos benne hogy totál összeillünk? 17L

Figyelt kérdés

Egy hete vagyunk együtt a pasimmal, tudom, még jó friss minden. Mindennap irja hogy mennyire hiányzom neki, a kezeimet imádja fogni, a szemeimbe nézni, a hajamat megérinteni. Hetente 2x talizunk, mert sajnos nincs sok idöm a sulim miatt. De már 1honapja ismerjük egymást. Eddig 4x taliztunk. A 3.talin hülyeséget csináltam, s felmentem hozzá lakásra. Mert mondta hogy "hideg van sétálni menni". De megigérte hogy nem fog hozzám nyulni, mert tudja hogy szüz vagyok, meg plusz még szégyenlös is vagyok. De akkor beindult. Vadul csokolgatta a nyakam. Mondtam hogy álljon le, mert ha nem akkor én megyek. Valahogy lecsillapodtak az "érzései". Még aznap este jött az ajánlattal, hogy majd ujévkor eljegyezhetjük egymást. Korainak találom (mint szerintem mindenki, aki ezt itt olvasni fogja). De mondta hogy megérti ha még nem akarok lefeküdni vele, s türelmes lesz, megigérte. Arab férfi. 22éves.


De ti mit gondoltok az eljegyzésröl?


Én még nem vagyok szerelmes belé, de ö mondta hogy érez valamit irántam.


majdnem 18éves lány vagyok.


2011. dec. 18. 01:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekedben minél előbb hagyd ott... Nagyon idegen kultúra, ha nem válik be a házasságod, az életben nem szabadulsz meg tőle.
2011. dec. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kultura az nem érdekel. Nem az volt a kérdésem.
2011. dec. 18. 02:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos abban,hogy jobb feleséget nem is találhatna. Szűz vagy,naív és nem tiltakozol egy hét járás után a házasság ellen.. Irányítható vagy. Még ilyen,később kuss lesz a neved..
2011. dec. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy hozzá akarok menni már most. Mondtam neki hogy még nagyon korainak tartom, s nem akarok még eljegyzést. Házasságot majd 4-5év együttjárás után szeretnék.
2011. dec. 18. 02:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy hónap ismeretség, és egy hét "járás" után nem lehet biztos benne. Az tuti, hogy nem az agya vezérli, ha érted mire gondolok.


Az eljegyzés ilyen körülmények között nekem kicsit nevetséges dolognak tűnik, még nagykorú sem vagy, egy hónapja ismered, és hiába nem veszed figyelembe, attól még nagyon is számít, hogy teljesen más kultúrkörből érkezett. Egy eljegyzés nekem minimum hosszú távú elkötelezettséget jelent, de most mire fel kötelezed el magad, ha még szerelmes sem vagy belé?

2011. dec. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon rafináltak,vigyázz velük!
2011. dec. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen arabokat jobb elkerülni. Hidd el! Én a helyedben még most lelépnék.

És egyébként soha nem fogom megérteni, hogy minek jár valaki olyannal akibe nem is szerelmes.

18/L

2011. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eléggé kamu szaga van... Ha viszont tényleg igaz, akkor szakíts vele! Feltéve, ha nem akarsz pórul járni egy arab mellett...
2011. dec. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem vagyok szerelmes belé, de járok vele, mert ugygondolom hogy a szerelem majd jönni fog. Hisz nem mindenki szeret rögtön bele a párjába.

2011. dec. 18. 15:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Te ennyire ronda vagy hogy csak egy arab g3cinek kellesz?! Nincs neked semmi önbecsülésed!?!
2011. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!