Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányadik karácsonyt töltöttéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik karácsonyt töltöttétek együtt az együttjárás során először?

Figyelt kérdés

Értem úgy, hogy még nem vagytok házasok. Mi sem, és nem is élünk együtt. Ez lenne a második karácsonyunk, de ezt sem akarja velem tölteni a barátom. El vagyok keseredve. Az oké, hogy az elsőt még nem, de hogy már a másodikat sem, ez nagyon bánt. Egyik napján sem jön hozzám, kizárólag utána, 27-én. A teljes karácsonyt a családjával tölti. Oké, hogy én nem vagyok a családja, de ennyire semmit sem jelentek neki, hogy még 26-án se tud jönni, amikor pedig még a barátnőm is átjön? Hiába mondtam neki ezt is, hajthatatlan. Egyébként normális ember, de mire jó ez a szigorú megkülönböztetés? Nem vagyunk már tinik, harminc felé vagyunk lassan. Mindketten szülőkkel lakunk.

Mi ennek a "szabálya", vagy mire számíthatok szerintetek?


2011. dec. 18. 19:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

a legelsőt is már


24-én szüleivel 4-esben vacsi,25-én nagyszüleimet ketten meglátogatjuk,26-án náluk sokan együtt.

Befogadtak első perctől szerencsére. 30hoz közeliek vagyunk



(előtte exem,na ott más volt,3 év eltelt hogy csak 27-én együtt nálam ajándékozás-kollégista voltam akor-,csak 4.karácsonykor már szülei erőltetésére vitt engem is...ötödik karácsony már nem is volt)

2011. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A másodikat, akkor már együtt éltünk. Az elsőt is szivesen együtt töltöttük volna, csak akkor még volt 320 km távolság köztünk.
2011. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
én is vallásos vagyok, de nem hiszem h ez változtat most a dolgon. A karácsony a családé, mind a 24-e, mind a 25-e. Minden családban más a hagyomány, nálunk ez a kettő szigorúan családi ünnep. Ha náluk az a szokás, h 27-én hagyják csak abba a családos programokat az miért baj? nem tudom ezen mit kell kiakadni. Alkalmazkodj hozzá, fogadd el, h ez ott a szokás.
2011. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Bevallom elsőre én meg sem értettem a kérdésedet, azt hittem nem értelmesen írtad le, mert nekem annyira egyértelmű volt, hogyha karácsonykor van párom, akkor vele is vagyok. legalább egy kicsit. én a helyedben megpróbálnám megbeszélni vele...
2011. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

Mi idén tavasszal jöttünk össze párommal és már együtt élünk, tehát ez lesz az első karácsonyunk amit együtt is töltünk. 24este elmegyünk anyukámékhoz, mert ez lesz első, hogy nem otthon ünneplek és anyunak is hiányoznék, meg ők is nekem...párom édesanyja külföldön él, így vele lehet hogy csak tavasszal találkozunk. 25-a közeli rokonokhoz megyünk, 26-hozzánk jön pár barát vendégségbe.


Kedves kérdező! Ne haragudj, nem akarlak még én is megbántani, de én erre a férfire már nem pazarolnám az időt-gondolom nagyon szereted ha ezt elviseled. Tőlem a szakítást kapná ajándékba az biztos!! Egy harmincas nőnek szerintem nem erre van szüksége...akár már jövőre boldog karácsonyod lehetne a szerelmeddel, meghitten. Remélem lesznek boldog ünnepeid is a jövőben, mert ez így biztos iszonyat rossz! Kitartást és amennyire lehet kellemes ünnepeket! -Ezt az érzelmi zoknit meg felejtsd el!

2011. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
ma 20:08: Tudod, nagyon durva ezt így kijelenteni, hogy "te nem vagy a családom, bezzeg a többiek igen". Én ilyen erősen ezt sosem mondtam, sem pedig nem éreztettem vele. Ne tartom jónak az olyan kapcsolatot, ahol megmondják, hogy eddig jöhetsz, ezután már privát szféra. Hát elvileg nem barátok vagyunk mi, hanem egy pár! Nézz körül, akár itt is, hogy ezt a véleményt, veled együtt, nem sokan osztják. Én sem.
2011. dec. 18. 20:27
 17/25 A kérdező kommentje:
ma 20:27: Köszönöm neked, nagyon jólesett, amit írtál! Annyira szeretnék én is egy meghitt karácsonyt azzal, akit szeretek, békében, nem pedig megkülönböztetésben!
2011. dec. 18. 20:31
 18/25 anonim ***** válasza:
Az első karácsonyunkon még csak 3 hete jártunk, akkor nem voltunk végig együtt, 24.én este 10 körül találkoztunk, 25.én meg délután, azután végig eygütt. Most elsz a második Karácsonyunk, már együtt lakunk, szóval végig eygütt leszünk.
2011. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
most akkor hány éves vagy? mert ha tényleg 30as akkor mindent visszaszívok. azt hittem egy tini, bocsi
2011. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mi már az elsőt is. Először mindenki otthon vacsorázott a szüleivel és a szűk családdal, majd a barátom átjött hozzánk, átadtuk egymásnak az ajándékainkat, kicsit beszélgettünk, utána együtt mentünk bulizni a barátainkkal. 25-26-án szintén mindig találkoztunk, sőt általában egymásnál is aludtunk. 18/L (Ez a 3. karácsonyunk együtt.)
2011. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!