Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El hagyot egy apro dologert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fadgyasabmx kérdése:

El hagyot egy apro dologert egy 10 percert. Mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
Ha szeretesz valakit es es hibazol hazudtal neki de meg bantad es jora probalsz csialni minnet de o meg se engedi pasikal beszel talalkozik hiaba kered hogy vigyen magad valasza nem. Telojat nem mutasa velem volt bulizni is el ment en el mentem 10 eprcre meg nezni valamit es hagyot semit nem csinalok nem csajozok, meg se csaltam sose . Regeb mindenkit bolonditottam de ot szeretem tulsagosan mi tevo legyek? Nem tudom el felejteni ma dobot mert 10 percre el mentem. Mindent meg tetem erte mit tudtam sose csinaltam inet csajal sosem de dobott engem .
2011. dec. 19. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Te a Pákó vagy?
2011. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretett és kész.
2011. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem értem az egészet.. mi volt a 10 perccel?
2011. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Figyelj haver! Meg kell tanulni veszíteni!

Ha még tényleg ilyen kis dolog miatt hagyott akkor találsz Te jobbat is majd. Idővel...

2011. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt hogy hoztad össze??? (mármint a szöveget) Angolul beírtad a google fordítóba, aztán ez jött ki magyarul vagy mi?

Kicsit töröd a magyartot.

Egyébként meg hagyd ott. Ő mehet bulizni idegenekkel, te meg a wc-re se mehetsz el bejelentés nélkül? Hagyd ott, majd jön másik lány, aki nem ilyen, mint a jelenlegi.

2011. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A helyesírásoddal kezdjél valamit, mert ez rémes. Nehezen de megértettem. Hát figyelj, lehet hogy a lány ok nélkül, de már nem akar tőled semmit, elmúltak az érzései irántad. De az is lehet, hogy valami okot mégis adtál rá, azt hitte, hogy valami történt abban a 10 percbe. Mért nem kérdezed meg, ha ennyire szereted? Én nem hagynám ennyibe.
2011. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
erdelyi vagyok amugy azert tunhet az irasom maskeppen
2011. dec. 20. 13:11
 8/10 A kérdező kommentje:
nem tortent semi a 10 percbe csak be neztem es anyi volt,mert meg kert haverom h ne menyen be egyedul es jottem is es azert dobot engem,
2011. dec. 20. 13:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Adtál valaha okot a barátnődnek a bizalmatlanságra?

Szerintem nem is baj, hogy dobott. Gondolom nem igazán tetszett neked ez. Én nem hagyom egy lánynak se, hogy leszabályozzon. Ha megyek valahova, akkor megyek és pont, ha akar jönni, nyugodtan jöhet (mindig felajánlom neki), ha nem, akkor így járt.

2011. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is Szerbiában élek, de attól még tudok normálisan írni, mert magyar vagyok :D
2011. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!