Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éves kapcsim eddig tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves kapcsim eddig tökéletesnek tűnt. De pár hete beleszerettem egy srácba (30). Szakítsak egy bizonytalan dologért, vagy ne?

Figyelt kérdés
Benne minden megvan, ami a páromból hiányzik. Jóképű, intelligens, szerény, érzékeny, viszont egyelőre nem is tudja, hogy a "világon vagyok". Kezdeményezni max január környékén tudok. Nem tudom, mit tegyek. Én szeretem a barátomat, de most be kellett vallanom magamnak, hogy nincs meg az a bizonyos érzés. Normális válaszokat kérek! L/19
2009. nov. 27. 01:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
egy 30 éves pasiért? isten ments....
2009. nov. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
kipcsi kapcsi
2009. nov. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hogy lehet beleszeretni valakibe, aki azt sem tudja, hogy a világon vagy? Gondolom nem is ismeritek egymást. Nem hiszem, hyog egy harminc éves pasas bármi komolyat akarna egy olyan kislánytól, aki azon a szinten van, hogy beleszerelmesedik valakibe, akit nem is ismer.
2009. nov. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Veled ellentétben,én ismertem a pasit és másfél éves kapcsolat lett belőle.Benne is azokat a dolgokat találltam meg mi a férjemben nem 12 év után megtettem.DE ÉN CSAK ANNYIT MONDOK NEKED UGY VESZEM ÉSZRE,HOGY A GONDOLATAID MÁR Ő KÖRÜL FOROGNAK ÉS NEM AZ KIVEL EGYÜTT VAGY MOST.HÁT ÉN SOHA TÖBBET NEM TESZEM MEG MERT RÁMENT AZ EGÉZSÉGEMRE ÉS INKÁBB BESZÉLD MEG A MOSTANI PÁRODDAL HOGY MI AZ AMIT TE HIÁNYOLSZ BENNE,SZÉP DOLOG A SZERELEM DE MÚLLANDÓ RÖPKE PILLANATKÉNT ÉLED ÁT HA NEKED MEGÉRI ÉS AZON GONDOLKODOL MÁR MOST,HOGY JAN-BAN SZÓLSZ NEKI AKKOR AKÁRHÁNYAN ÍRHATUNK NEKED UGY IS A SZÍVED ÉS AZ ESZEDRE HALLGATSZ MERT MÁR SZERELMES VAGY!!!!!!!
2009. nov. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mi van akkor, ha ez a 30 eves ferfi nem viszonozza az erzeseidet, vagy esetleg egy kaland erejeig jon ossze veled?Megeri neked a mar meglevo kapcsolatodat felboritani a bizonytalanert?Inkabb beszeld meg a mostani baratoddal, hogy mi az ami hianyzik a kapcsolatotokbol es probaljatok ketten megoldast keresni ra, a masik pasast meg felejtsd el.

Ez csak pillanatnyi fellangolas lehet, de nem biztos, hogy miutan megismered igazan, persze, ha lesz ra lehetoseged, akkor is ugyanigy fogod gondolni.

2009. nov. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! 19 éves vagy. Szerintem simán válthatsz, az életkorodba belefér. Ha jól készíted elő a dolgot, és a párodat nem sérted végig, nem alázod meg, akár jól is kikerülhetsz a dologból. Óvatosan, de határozottan :)

Üdv,

36/f

2009. nov. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, ahogy a lányoknak hirtelen elmúlnak bizonyos érzéseik egyik pillanatról a másikra, mert meglátnak valaki mást. Egyébként pont az fog hiányozni a következő párodból, amilyen a mostani. Mindig olyan kell a csajoknak, amilyen éppen nincsen a mostaniban.


Alapszabály, hogyha a lány pasija érzékeny, akkor te legyél kemény, hogy lecsaphasd a kezéről, ha a pasi kemény, akkor te legyél érzékeny. :D


Mindenesetre valami nincs rendben a kapcsolatodban. Elképzelhető, hogy valahogyan menekülni akarsz és ezért szeretsz bele hirtelen valami ismeretlenbe. Az is lehet, hogy csak félsz igazán kötődni valakihez. Januárig még van idő. Addig gondold át a dolgokat, és elsősorban a mostani kapcsolatodat meg magadat vizsgáld meg. A pasi csak egy ábránd, csak feltételezel róla dolgokat, de tutira nem tudhatsz semmit.

2009. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást, de eddig nem gondoltam rá így.. És a párom is 30.
2009. nov. 27. 11:04
 9/18 A kérdező kommentje:
A párommal pedig már közel két hónapja megromlott valami...Minden fontosabb számára, mint a kapcsolatunk.. Beszélgetni pedig egyáltalán nem lehet vele:S
2009. nov. 27. 11:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a mostani párodat, mert már nem vagy belé szerelmes! (ez tény). Ne csapd be, és ne legyél olyan kényelmes, hogy "melegváltást" akarj, mert szerintem gusztustalan, ha egyik pasi ágyából a másikéba ugrasz.
2009. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!