Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy őrülten szeretek valakit, de egyszerűen már nincs erőm tenni a dologért, mert annyira egyoldalú lett?

Figyelt kérdés
Egy kicsit bővebben: régebben ő is tett a dolgokért, de már csak én, sőt, elküld folyton, le akar koptatni, lerázni, néha úgy érzem, szeret, de néha nagyon nem. És úgy belefáradtam a dologba, hogy már alapjáraton remeg a kezem, meg hasonló tünetek vannak, ha én nem keresem, esze ágában sem keres, és büszkén mondja nekem, hogy el akar felejteni, mert így nem tud. Én tényleg szeretem, úgy, aohgy még senki mást, de annyira fáradt vagyok már ehhez, hogy egyedül kell ezt az egészet csinálnom. Most mit tegyek?
2009. dec. 19. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én nem értem,összevesztetek?:S jártatok már?vagy mi akadálya van annak hogy összejöjjetek és miért akar elfelejteni téged?

Ha válaszolsz ezekre,akkor tudnék tanácsot adni:)

2009. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De miért akarod, hogy közösen tegyetek a dologért, ne csak te egyoldalúan, amikor egyértelműen megmondta neked, hogy ő le akarja zárni?! Miért az gondod, hogy EGYEDÜL kell csinálnod?!
2009. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Fúú, hát nem akartam így belemenni, mert nem egyszerű ügy. Jártunk, egy kicsit, vagy két hetet. Aztán kiderültek dolgaim, ezért megorrolt rám, meg kicsit túl gyors voltam és megijedt... Ez vagy fél éve volt. Most van fickója, akit azért szedett fel, hogy elfelejtsen engem.

Nagyon nem akar velem szóba állni, beszélgetésnél olyan távolságtartó, de látom benne, hogy néha annyira beszélgetne, csak a "büszkesége", vagy sértettsége nem engedi.

Nagyon ritkán keres, beszélgetünk, és amikor kezd visszatérni a régi stílusú beszélgetés (jó, érzelmekkel teli), akkor gyorsan kiveri a balhét, és lelép...

Néha elsírja magát, hogy kínzom...

Próbáltam tényleg nagyon sok mindent... Bocsánatot kérni, sokféle módon, tettekben, szavakban, mindenféleképp.

Ha a régi dolgokat felemlegetem, azt mondja "HAGYJUK!!" és eltűnik...

Én meg már kikészülök... Kb. fél éve tart lassan ez az egész...

2009. dec. 19. 12:16
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem lenne szabad lezárni. Nem magam miatt. Az a baj, hogy bármit is írhatnék, nem tudnám azt előadni, mennyire "összetartozunk".
2009. dec. 19. 12:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt még mindig nem mondtad el, hogy konkrétan MI történt. Általánosságokra meg nem lehet érdemben válaszolni. Nyugodtan fejtsd ki, itt senki nem tudja, ki vagy.
2009. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A másik dolog meg hogy ő fontosabb nekem mindennél, tényleg mindennél, amióta őt ismerem, alig foglalkozom magammal...
2009. dec. 19. 12:22
 7/13 anonim ***** válasza:
igy már értem:S nem tudom pontosan mik azok a régi dolgaid,(hát csaknem voltál börtönben),egyik ismerősömnek volt az ,de ő lány volt,k*rváskodott,és az akkori barátja elfogadta ezt,hogy ien is volt,mert már megbánta és nem is csinálja...szóval ez is egyéni dolog.Igen lehet hogy játssza a sértettet,meg túl büszke,de igy hogy fél éve van ez a dolog,,áh szerintem az lenne a legjobb ha te is elfelejtenéd őt,de természetesen ha van ötleted,próbálkozhatsz még nála.Ismerőseitől nem tudod ki deríteni hogy szeret-e még téged?Mert sajnos olyan is van,hogy ha valakit szeretsz,megtudsz róla valamit ami mélyen érint(rossz dolog)akkor annyira kiábrándulsz belőle(akár szereted még akár nem)...lehet vele is ez történt.Mert ha csak megjátszaná és azt akarná,hogy könyörögj neki,biztos nem várna fél évet...megpróbáltál mindent,ahogy te mondtad.IDőt is lehet neki adni,hátha elfelejti,vagy ha megszakitjátok a kapcsolatot,egy idő múlva elkezdetek beszélgetni,hátha már nem lesz ennyire makacs.
2009. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mindegy, hogy mi lehetett az a nagy "titok"! Ha bocsánatos egyáltalán akkor...lehet, hogy ezzel zsarol, büntet egy kicsit téged, látja, hogy hatást ér el vele. Vezekeljél még úgy gondolja, vagy bizonyítsd be az ellnekezőjét, ha egyáltalán lehetséges... Ilyesmi.
2009. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem mondom el, mert elég egyedi eset, és sokan rámismernének, de nagyon sok embernek, nagyon sok fájdalmat okoztam, és épp miatta hagytam abba ezt a "dolgot". De nem tudom elfelejteni, mindig róla álmodok, egész nap, bármit csinálok, bárhogy próbálom elhessegetni, ő jár a fejemben, nem tudok tanulni sem már, hobbijaim nem jelentenek semmit már nekem. Van egy közös ismerősünk, de neki sem akar rólam mesélni, vagyis, ha mesél is rólam, elképesztően dühös.

Most azt tanácsolta, ne beszéljünk egy ideig, de ebből nem hiszem hogy bármi jó kisülne, főleg úgy, hogy kb. 1, maximum 2 hét az, amit kibírok anélkül, hogy tudjak róla.

2009. dec. 19. 12:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Minek erőlteted, ha szerinte nem megy és még egy másik arccal is összejött, hogy elfelejtsen Téged...Mondjuk ez a felejtős duma hülyeség, de mindegy...

Hagyd a p*csába, ne foglalkozz vele!!!

Csak mindkettőtöket kínzod!

2009. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!