Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 30-40 közötti munkájukban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-40 közötti munkájukban sikeres férfiak csak kihasználni képesek a nőket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 22:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Ez úgy van, hogy aki sikeres a munkájában, annak általában van pénze. A ribik meg pénzre jönnek, viszont értelmes emberek révén (mivel általában a sikeres ember értelmes) nem jönnének össze hosszú távra egy idióta ribivel (az intellektuális különbségek nagyon kiütköznek egy párkapcsolatban), ráadásul azt sem szeretnék, ha valaki a pénzükért szeretné őket, és persze el is szórná a pénzt. Viszont igényeik nekik is vannak, ezért ha jól néz ki a pénzéhes ribi......akkor miért ne használják ki őket?
2011. dec. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha már általánosítgatunk..Én pont fordítva vettem észre...
2011. dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Napkiraly ***** válasza:
31%
A munkájukban sikeres férfiaknak van léjük. Ha jól sejtem az olyan férfiak érdekesek akiknek van léjük. Viszont ha a férfi tudja hogy a léje érdekes, akkor nem veszi komolyan a nőt.
2011. dec. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
és a sok pénzéhes ribi miatt a rendes nővel így kell bánni?
2011. dec. 20. 10:17
 15/17 anonim ***** válasza:
58%

relatív, hogy ki használ ki kit?! én inkább azt vettem észre, hogy a fiatal huszonéves lányok akaszkodnak rá a 30-40 éves sikeres férfiakra.

a kihasználásról pedig az a véleményem, hogy azt lehet kihasználni aki hagyja magát! bár érdekelne, hogy mi okból kifolyólag jött a kérdés? valamint kicsit konkrétabb is lehetett volna, mert nem derül ki a lényeg!

2011. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
az a baj hogy egy kalap alá veszik a férfiak a 20as éveikben járok csitriket azokkal a nőkkel akik kapcsolatra vágynak nem pedig egy új nadrágra....
2011. dec. 20. 13:28
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz. Két fajtája van ennek:


Intelligens 30-40-es sikeres: általában házasságban él boldogan a feleségével, eszében sincs kihasználni senkit.


A hímringyó: 30-40 évesen még laza kapcsolatokban él és használja a nőket, vagy házas, de egy szemét alak.

2012. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!