Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hutlenseget van ami ellensul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hutlenseget van ami ellensulyozhatja? Mi a fontosabb ebben az esetben? Te kit valasztanal?

Figyelt kérdés

2 lany: Elso: szep, kedves, intelligens, humoros, kellemes, udvarias, szenvedelyes, jol tud fozni, jo hallgato, segitokesz. De egyszer felrelepett, amit kozben megbant, es tanult belole.

Mivel emiatt szakitottunk kepbe jott a masodik: nem olyan szep, nem tud fozni, prud, de viszont olyan kis megbizhato rendes lany, aki allitasa szerint huseges.

Kerdesem az mennyire van eselyem az elsovel folytatni, hiszen e hibajat leszamitva nekem o a tokeletes no. Vagy felejtsem el es marajak a masik lannyal?

23 F


2011. dec. 20. 13:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ha a megcsalást félre tudod tenni akkor én azt választanám...ha félre tudod tenni..
2011. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

lefeküdt egy másik fiúval a barátnőd?? hát ha megbánta válaszd őt!! szerintem tényleg megbánhatta és nem követi el mégegyszeer...

énis megcsaltam a barátom, igaz az csak 1 szájrapuszi volt...és soha többet nem tenném meg!!

2011. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én az első választanám, bár engem még nem csaltak meg és én se senkit, de ahogy ismerem magam, nem csinálnék belőle ügyet h megbocsássam 20L
2011. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nehez helyzet, ugy gondolom mar belenk van rogzulve, ha megcsal szakitunk. Igy tettem en is. O elmondta nekem en kiborultam(persze jogosan) es szakitottam. Aztan jott a masik lany, de mindig a baratnom jar a fejembe. O az a lany a hibajat leszamitva, akire mindig is vagytam. Es ugy gondolom sok ferfi tarsam is hasonlo nore vagyik, persze huseget is beleszamitva. De ha egyszer szeret engem en is ot, megkaptam ezt a lehetoseget az eletol, akkor nem vagyok biztos benne, hogy egy felrelepes miatt elkell szalasztani. De kitudja...az is lehet, hogy a masik lany a husegevel tobbet er....
2011. dec. 20. 14:18
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálnál ügyet belőle, akkor legyél a barátnőm, én közbe kúrogatok másik lányt is, majd meglátjuk hogy seik neked. Soha nem szabályoztam le a barátnőimet. Nem bántam, hogy más fiúkkal is találkozott. Mikor megtudtam, aznap délután dobtam is. Hiába mondta, hogy szeret, ha másnak is odatartotta a seggét...
2011. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ma 14:18


rakjál fel mind a két lánytól egy pillanatra képet és akkor meg mondom..:D utána leveszed..

2011. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Első. De gyorsan, mielőtt meggondolja magát. :) Adj még egy esélyt, és mondd meg neki ezt. Vagy pedig állapodjatok meg nyitott kapcsolatban, így mindketten kinézhettek a kapcsolatból időnként.
2011. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez a megcsal és szakítunk szerintem jogos. Ugyanis egy kapcsolat épüljön a bizalomra. A másik probléma hogy egy olyan nő aki egyszer megcsal megfog többször is.

Nem irigyellek, nekem egyik választási lehetőséged sem különösen szimpatikus.

- Az első lány nyilván jó lenne dehát megcsalt -- > bizalom vége, menjen a francba.

- A második lányról mér a rövid leírásodból is látszik hogy csak azért van legyen valami nő melletted, "nem annyira szép, prűd" ... -- > Ez sem túl kecsegtető választás szerintem.

Az sem mellékes hogy azok alapján amit leírtál, semmi sem garantálja azt hogy ő ne csalna meg...

Vagy hűséges valaki vagy nem, nem igazán lehet tudni mert nem látunk a másikba.



Én mindenképpen keresnék valaki olyat akivel elégedett vagyok és tényleg jól érzem magam vele, és azért vagyok vele amilyen.

Szóval lényeg ami lényeg én egy harmadikat választanék.

2011. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

elsőt válaszd !

és aki azt írja hogy aki egyszer félrelépett az mégegyszer félre fog AZ NAGY BAROMSÁG!!!

2011. dec. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!