Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elveszítem a legjobb barátnőme...

Elveszítem a legjobb barátnőmet? (LENT)

Figyelt kérdés

szeptemberben ismertem meg a csajt. lb-k lettünk. de egy ideje más velem. talált egy két uj barátot magának azota nemfoglalkozik velem. ellenem fordultaka volt barátaimis mert a csja rámmagyarázott eddig mindig megvédett mostmeg csak röhög rajtam ha bajban vagyok.

és az a legzavarobb az egészbe h én nemhazudtam neki egyszerse, bizott bennem. és most olyanokkal van akik végig a szemébe hazuidtak és nemértem. nemakarom elveszíteni a csajt.


2010. febr. 17. 18:49
 1/1 anonim válasza:
A barátság mindig nehéz dolog...szerintem ha fontos vagy neki akkor eléri hogy vele légy...ha pedig nem akkor nem tudsz mit tenni mert ez olyan mint egy fa..ha csak egy ember locsolja akkor úgyis kiszárad...sajnállak..velem is ez a helyzet de én megpróbálom helyre hozni bár ott én rontottam el. Ha te úgy érzed mindent megtettél akkor rendben van.
2011. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!