Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek aki 20 évesen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki 20 évesen is komolytalan, kiforratlan és rengeteg dolgot nem érez át (nincs kialakult empátiás érzése pl) mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Bőven belefér, hogy megváltozik és megérik eztán, vagy ez már rosszat sugall? Esetleg emiatt fog szívni (lemaradott másokhoz képest későbbiekben is)?

Nem rólam van szó, én látom ezt pár emberen, főleg a cigizős, partizós lányokon.. most elég magabiztosak, de kíváncsi vagyok, hogy maradnak-e ilyenek ebben az életmódban.


2011. máj. 15. 20:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Itt bele lehet számítani +-1 évet, mondjuk 18,5-től fölfele.
2011. máj. 15. 20:18
 2/12 anonim ***** válasza:
Alapvetö tulajdonságok és jellemek ilyenkor már kialakultak,de innentöl kezdve rengeteget tanul az ember a kudarcaibol,és az bizony csiszolni foglya!
2011. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, van hogy valaki szinte nem is szenvedett igazi kudarcon életében, a dolgok nagyjából tök jól történtek vele mindig. Aztán valamikor történik valami rossz, amit szinte fel se tud dolgozni..
2011. máj. 15. 20:44
 4/12 anonim ***** válasza:
20 évesen baromi fejlett empátiás készséggel rendelkezem, de semmire nem megyek vele, mert mindenki lesz*r, egyébként a magabiztosság szikrája is hiányzik belőlem, szerintem nekem sokkal rosszabbak a kilátásaim, mint a fent említett bulizós csajoknak...
2011. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsó, akkor mi baromira ugyanabba a csoportba tartozunk.
2011. máj. 15. 23:33
 6/12 anonim ***** válasza:
most mivan? aki partizos ribi és minden fiu komálja és jófejnek mondják, mert partiarc az ugyanolyan elesett mint én, akit két mondat után rühell mindenki és testileg sem kellek egy lánynak sem?
2011. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem, hanem akinek gondtalan élete van, az már egy kisebb kudarcnál is úgy érzi hogy mekkora szenvedést élt át, ugyanakkor ez szintén idegesíti azokat az embereket, akiknek addig is szar életük volt, és tudják, hogy az az ember még csak a közelébe se járt az igazi kudarcoknak.
2011. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az empátia már nem divat. Ezt nem lehet tanulni. Hiába próbálod megmagyarázni egy ribi barátnődnek, hogy ne hazudjon, meg ne kúrjon félre, mert ezzel beletipor a lelkivilágodba, attól még ugyanúgy félre fog kúrni, mert nem érzi át a helyzeted. Egyszerűen képtelen felfogni.
2011. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és még probálják nekem megmagyarázni, hogy a külsö nem ural mindent!
2011. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20 éves korra már kialakulnak az alapvető személyiségjegyek, szóval ha egy tuskó, felszínes partik.rva valaki, akkor alapszemélyiségben ilyen is marad. Jó esetben, ha pl. történik az életében egy nagy pofáraesés, fejlődhet valamit, de ez az ilyen bugyuta embereknél nem garancia.
2011. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!