Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, csábítottatok már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csábítottatok már el fiút? Vagy a fiúk szoktak elcsábítani titeket? Ha volt egy fiú, aki nagyon tetszett küzdöttetek érte?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A sült galamb ritkán repül be a szádba.
2009. máj. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elottem szolohoz azzal a kiegeszitessel, hogy valojaban mindig a no a csabito, meg akkor is ha a fiu koslat a lany utan, csak mi ugyesebben tudjuk alakitani a korulmenyeket, es hat amit egy no akar, azt meg is kapja :)
2009. máj. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en mikor megismertem eloszor a mostani baratomat,en is foglalt voltam es o is,de az en baratom szakitott velem(en akartam elobb a mostani parom miatt,de megelozott),ahogy eloszor meglattam a mostani baratomat beleszerettem es o is belem,felvettem yahoo-ra es o minden reggel irt nekem en nem is irtam ra,hogy lassam hogy tenleg erdeklem-e de o irt rendszeresen es az akkori baratnoje az en osztalytarsam volt,de 3het utan szakitott vele a baratom,es nem rogton de 1-2 napra elkezdtunk jarni,egyutt vesztettuk el a szuzessegunket es 11honapja es egy hete hogy egyutt vagyunk,ebbol az egeszbol az is lejohet hogy nem harcoltam erte,de lehet hogy nem is kellett sokat harcolni erte mert jott o magatol is hozzam,szegeny osztalytarsam minden pasija en miattam hagyta el,pedig nekem nem kellett egyik sem en tetszettem nekik es nem o,sajnalom a csajt:(
2009. máj. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szinte mindig el kell csábítanom, azért mert kivétel nélkül olyanok tetszenek akik egy csepp érdeklődést sem mutatnak. Most is van egy. Akik maguktól jönnek az valahogy nem izgat. Szóval ilyen esetben lépni kell mert: vagy nem tetszem a srácnak, vagy foglalt, vagy nem gondolja hogy lehet esélye, vagy félénk és nem akar kudarcot. De magától nem fog lépni, bátorítani szoktam, sőt volt már két- három esetben hogy én hívtam randira, szerencsére ezek közül kettő pozitívan fogadta. De amúgy nagyjából lemérhető hogy mi lesz a reakció. Niylván ha kiderül van barátnő, akkor nem megyek tovább de addig meg kell adni a dolognak egy esélyt. Az a rossz ebben ha olyan srácról van szó akivel ritkán találkozik az ember attól aztán lehet szenvedni míg újra látom. És az ember pár ilyen "sikeres" hódítás után már gyakorlott lesz azaz egyedül is segítség nélkül nagyon hamar tudtára tudja adni a következő "esetnek" hogy mit akar, sőt alakítani tudja egy kis ügyességgel az eseményeket. Az az alapvető baj hogy nagyon sokan félnek a reakcióktól amíg nem ismerik a másikat, pedig azt tudni kell hogy veszíteni ezzel nem lehet és a másik félnek abban az esetben is jól esik ha nem megy bele.
2009. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!