Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábítottátok vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítottátok vissza az exeteket?

Figyelt kérdés
Olyan tapasztalt hölgyeket illetve urakat kérdezek akiknek sikerült visszaszerezniük szerelmüket. Ha igen milyen módszerrel illetve fortéllyal. Mi a jó ha haverkodunk vagy ha eltűnünk a képből. Nem kérek olyan tanácsokat h felejtsd el stb.
2010. jún. 9. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne.
2010. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csatlakozom.....
2010. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én először is úgy magamba habarítottam a pasit,hogy amikor szakítottam 3 hónapig kérte,hogy béküljek ki vele...

szóval,nem nagy dolog.érd el,hogy beledszeressen vagy tedd féltékennye.

2010. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

belőlem kiszeretett, és szakított. :D

korrekt volt, végülis.


mindegy. én inkább nem akarom megtudni, és nem akarok ezen gondolkodni. úgyis eltelt már sok idő.

Ő éli az életét, én meg egy idealizált álomvilágban élek vele.

írnám, hogy ez nekem most kielégítő, de nem az.

nektek sok sikert :D

2010. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát én szívesen adnék tanácsot, de nem fordult még elő velem. Nem is fog. Ha elhagynak, akkor az már eleve kiábrándít, hiába szeretem az illetőt, nem akarnám visszakapni. Úgy nem, hogy nem kellek már neki. Inkább nézelődök tovább és várom míg összehoz a sors olyannal, aki igazán szeret. És hosszútávon kitart mellettem.

De megoldás lehet például, ha meglát mással. Vagy tényleg eltűnsz örökre, de a sültgalambot ilyen esetben kár várni. Vagy elkezdesz neki könyörögni, hogy fogadjon vissza, virág, ajándék stb, ha fiú vagy, de ez megalázó. Ha lány vagy újra elcsábíthatod valami új stílussal, legyél nőiesebb és csábító. Őt meg ne vedd észre. Nézd levegőnek.

Lehet finoman puhatolózni, érdeklődni felőle, újra barátkozni és talán feléleszthetitek a szerelmet.

De ezek tényleg felesleges dolgok, mindig gondoljatok arra, hogy miért lett vége. Mert egy szakítás nem levegőbe beszélés. Bár ahogy olvastam, hallottam jópár történetet ebben kezdek kételkedni. Olyan meggondolatlanok az emberek,hogy el sem hiszem...

2010. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt azért elárulod miért lett vége? Mert a visszahódítás erősen esetfüggő :)
2010. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Visszament a volt faszijához de az anyjától hallottam hogy nem szereti csak megszokásból van vele engem meg mondvacsinált elhamarkodott dolgok miatt dobott.
2010. jún. 9. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocs, de lehet a volt barátját szereti. Akkor nem dobott volna mindenféle hülyeséggel, ha téged szeret jobban. Bocs, de én így látom. Megéri ezt a lányt visszacsábítani? Hát te tudod. Ha nagyon rossz lesz az exével, akkor lehet, egy idő után visszavágyik hozzád. De ilyen csikicsuki nekem nem nagyon jönne be. Nem fogadnám vissza. Meg plusz a hülye indokok... Ha tényleg alaptalanok persze.

Ha nagyon vissza szeretnéd kapni, akkor tartsd vele a kapcsolatot és bízd a sorsra a dolgokat. Mást nem tudok tanácsolni.

2010. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pár éve jártam egy évig egy sráccal, az volt az első komoly kapcsolatom, 10hónap után le is feküdtünk egymással. Nagyon szerettük egymást, de 1év után kezdett megváltozni, veszekedtünk, majd elég durván szakítottunk egy félreértés miatt.

Nehezen fogadtam el a szakítást, de utána mindenhonnan kitörölt és azt mondtuk, hogy látni sem akarjuk egymást, persze ezt később mindketten megbántuk. Nem tudtam elfelejteni és nem tudtam, ő gondol-e még rám.

Fél év után kiderült, hogy egy közös haverunkkon keresztül érdeklődött azért néha rólam, aztán írt egy smst csak úgy minden előjel nélkül. Egy hétre rá találkoztunk, egy hónapra rá újrakezdtük.

De már nem működött, az első szakításnál valami meghalt köztünk és hiába szerettük egymást nagyon, közös megegyezés alapján újra különváltunk, már nem is fájt.

Szerintem a szakításnak, főleg a végleges elválásnak legtöbb esetben megvan a következménye, kevés az olyan kapcsolat, amely újraélesztve is jól működik, DE létezik ilyen is.

Nem mondom, hogy felejtsd el, mert én sem tudtam elfelejteni, ha úgy érzed, hogy neked ő kell, akkor próbáld meg visszaszerezni.

Hogyha beszélő viszonyban maradtatok, akkor legyél vele kedves, megértő és megbízható, hogyha szeret majd ráébred, hogy mit veszített el. Hogyha nem beszéltek egymással, akkor türelem. Megint csak azt tudom mondani, hogy ha szeret, akkor visszamegy hozzád.

Sok sikert:)

2010. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, még nem 100%-ig hódítottam vissza de mi 3 éve szakítottunk és egy ideig nem akartam hallani róla, de ő tartotta a kapcsolatot habár mindkettőnknek volt párja.

Most hogy mindketten egyedül lettünk találkozgatunk, és a baráti összejövetelből egy fergeteges szeretkezés lett. Most én úgy érzem hogy jó úton haladok hogy visszahódítsam a lelkét is, a teste már megvan!

Maradj kedves, megértő, és maradj mindig a háttérben.

Én azt vallom hogy mindenki érzi ki az Igazi párja, és ha az égiek azt akarják akkor úgyis együtt lesztek!

2010. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!